• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Değirmencioğulları Sıhhi Tesisat

Adres :

Bostanlı Mah. Cengiz Kocatoros Sok. No: 96/a İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Değirmenci

E-Posta Adresi :

deirmencim@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (549) 440 19 12

Whatsapp 2:

0 (555) 366 60 74

Firmamız; İzmir iç dekorasyon sektöründe hizmet vermek amacı ile sektöre adım atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar kullandığımız kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçiliğimiz ile adımızdan övgü ile bahsettirdik. Müşterilerimizin istek, arzu, beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak en etkin çözümler sunduk. Firma olarak amacımız yaşam alanlarınızı daha kullanışlı, daha konforlu ve daha estetik mekanlara dönüştürmektir. Bunun için anahtar teslim hizmetlerimiz ile A’dan Z’ye ihtiyacınız olan her koşulda firma olarak aynınızdayız.

Firma olarak ev, iş yeri, ofis ve diğer yaşam alanlarınızda yapmak istediğini her türlü yapı bakım, onarım ve tadilat hizmetlerini güven ile yapmaktayız. Firmamızın çalışma değerleri doğruluk, dürüstlük, karşılıklı saygı ve sevgi anlayışıdır. Bu anlayış çerçevesinde sadece müşterilerimizin değil aynı zamanda çalışanlarımızın da iş ve çalışma güvenliklerini sağlamaya en azami ölçüde dikkat ediyoruz. Çalışma personelimizin maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bugünden sonra da işimize bu çizgiden taviz vermeden sürdürmeye kararlıyız.

Firma olarak kaliteli hizmet anlayışımız ve en ekonomik fiyatlarımız ile müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak başlıca hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda müşterilerimizin taleplerini eksiksiz ve tam olarak; verdiğimiz zaman dilimi içinde teslim ederek iş, etik ve ticari ahlakımızdan ödün vermeden hizmetlerimizi devam ettirmekte kararlıyız. Yaşam alanlarınızda yapmak istediğiniz değişiklikler içiz sayfamızda verilen iletişim adreslerimizden bize ulaşarak ücretsiz keşif avantajımızdan yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR