• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Değişim Kilo Kontrol Merkezi Sağlıklı Yaşam Koçluğu

Adres :

Mimar Sinan Mah 75.sok Davut Paşa Caddesino: 12/a Esenler Dörtyol İstanbul (burger King Karşısı) İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Güner Kulmaç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kulmacguner@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 907 52 24

Whatsapp 2:

0 (541) 557 13 31

Whatsapp 3:

0 (506) 907 52 24

Whatsapp 4:

0 (541) 557 13 31

FİT OLMA KOŞ KİLO KONTROL MERKEZİNE DAVETLİSİNİZ

3 GÜNLÜK KAHVALTI PROGRAMINA KATILABİLİR

SOSYAL AKTİVİTELERDEN FAYDALAN

3 GÜNDE SEN NELER BAŞARABİLİRSİN

DENEYİP FARKI GÖRÜN

Merkezimizde yılların vermiş olduğu tecrübe birikimiyle siz değerli müşterilerimize sektördeki en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Kilolarınızı kontrol altına alarak ve sizlere uzman kişilerce sunduğumuz yaşam koçluğunda sizleri memnun etmek birincil hedefimizdir. Fazla kilonuzdan veya çok zayıf oluşunuzdan dolayı şikayet ettiğiniz her konuda siz değerli müşterilerimizin geçireceği bu süreçte her anınızda yanınızda bulunuyoruz.

Hedeflerinizi göz önünde bulundurarak sizler için en iyi hizmeti sunacak olacak merkezi tercih etmeniz çok önemlidir. Sizlerin hedeflerini gözeterek bu süreçte uzman danışmanlarımızla sizlere vereceğimiz motivasyonla her zaman bir adım daha önde ilerleyeceksiniz. Siz değerli müşterilerimizin beden, zihin ve ruh dengesini sağlamak için yoğun çabalar göstermekteyiz.

Esenler kilo kontrol merkezi ve sağlıklı yaşam koçluğu alanında uzman, tecrübeli, kalitemizden hiç bir şekilde ödün vermeksizin, çözüm odaklı, güvenilirlik ayrıca kişiye özel hizmet vererek sektörde öncü bir firmayız. Sizler için sunduğumuz imkanlardan en verimli olacak şekilde faydalanmanız için gerekli özeni ve dikkati gösteriyoruz. Deneyimli eğitmenlerimizle sizleri merkezimizde bulunduğunuz süreçte ve sonrasında da mutlu olmanızı sağlıyoruz. Hayatınıza her açıdan önem kazandırmak için kaliteli, refah, huzurlu ve temiz bir mekanda hizmetimizi sunuyoruz.

Merkezimizde sunduğumuz 3 günlük kahvaltı deneyimine siz değerli müşterilerimiz davetlisiniz. İdeal beden ve ideal kilonuzla hayatınızı mutlu bir şekilde sürdürerek fit olmak istiyorsanız ve kendinize en az bizim kadar önem veriyorsanız sizler de bizi tercih etmelisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR