• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Delta Dex Asansör

Adres :

15 Temmuz Şehitler Mah. Öğretmen Abdurrahman Yardımlı Cad. Turkay 10 Apartmanı No: 5/a-a Adıyaman » Besni

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Bulam

E-Posta Adresi :

alibulam200r@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 921 66 60

Whatsapp 2:

0 (532) 525 93 10

Günümüzde giderek artan ve gelişen inşaat sektörüyle beraber apartmanların sayısı da artmıştır. Apartmanlarımız çok katlı yapıldıklarından merdivenler sayesinde üst katlara çıkabilmekteyiz. Fakat artık teknolojilerden de faydalanılarak apartmanların, iş yerlerinin, ofislerin üst katına çıkabilmek için asansörler kullanılmaktadır. Asansörler artık merdivenlerin yerine almaya başlamıştır. Apartmanda ya da ofisimizde üst kata çıkmak istediğimizde merdiven yerine asansörü tercih etmekteyiz. Bunlar hem bizleri yormaz hem de daha hızlı bir şekilde istediğimiz kata ulaşmamızı sağlarlar.

Giderek yaygınlaşan asansör kullanımı ile birlikte artık apartman, iş yeri, ofis, otel ve hatta mağazalarda dahi asansör kullanılmaya başlanmıştır. Bizde sizlere bu konuda yardımcı olmak için Delta Dex Asansör olarak Adıyaman’da hizmet vermekteyiz. Öncelikle asansör kabini satışımız bulunmakta olup en kaliteli ve güvenli ürünleri sizlere sunmaktayız. Asansör tamir, bakım ve onarım işlemlerimiz mevcut olup asansörünüzde yaşadığınız herhangi bir sorunda sizlere yardım etmekteyiz. Asansör motor tamiri, montajı, revizyon işlemleri gibi çeşitli hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Yine asansörlerin yanında artık günümüzde her yerde yaygın olarak kullanılan ve bizlerin yaşamını kolaylaştıran yürüyen merdiven tamiri, bakım ve onarım işlemimiz de mevcuttur. İşlemlerimiz profesyonel çalışanlarımız tarafından yapılmakta olup hepsi işinde uzman kişilerdir. Adıyaman asansör olarak işlemlerimiz sırasında son teknolojilerden de faydalanmakta olup işlemlerimizi kısa sürede halletmekteyiz. En kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan işlemlerimiz uzun yıllar dayanıklıdırlar. Bizleri gönül rahatlıyla tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR