• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demaş Elektrik

Adres :

İstiklal Mah. 5003 Sok. No: 3/a Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turgut Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

demaselektrik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 826 81 80

Whatsapp 2:

0 (545) 332 15 36

Demaş Elektrik markamız, sektöründe lider ve öncü işletmelerin başında gelmekte ve söz konusu https://birmilyonnokta.com/web sitesi üyesi olarak sektöründeki envaiçeşit çalışmalarına devam etmektedir. Osmaniye Merkez elektrik ve elektronik işleri sektöründe oldukça modernize ve yenilikçi hizmetleri ile öne çıkmakta olan işletmemiz, sektöründe profesyonel ve yüksek deneyim sahibi teknik ekip kadrosuyla da tanınmaktadır. Sektöründe örnek marka imajı teşkil etmesiyle de öne çıkmakta olan firmamız, kendi sektörü içerisinde de oldukça önemli bir noktada yer almaktadır.

Söz konusu Demaş Elektrik firmamız; toptan elektrik malzemesi satış işleri, elektrik plan proje hizmetleri, bina içi aydınlatma hizmetleri, güvenlik kamerası kurulum hizmetleri, elektrik bakım onarım işleri ve genel LED aydınlatma sektörü içerisinde oldukça başarılı çalışmaları ile tanınmaktadır. Kendi alanında yüksek tecrübe sahibi ve yetkin çalışma kadrosuyla da sektöründe oldukça hızlı ve etkili çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam eden markamız, pek değerli müşterilerinin memnuniyetine de büyük ölçüde önem vermektedir.

Profesyonel düzeydeki envaiçeşit hizmetleri ile kendi sektöründe oldukça modernize ve yenilikçi çalışmalarına da devam etmekte olan Demaş Elektrik markamız, Osmaniye ili merkez ilçe şubesiyle de pek değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Gün içerisinde merkez ilçe şubemiz, GSM telefon numaramız veya web sitemiz aracılığıyla bizlere anında erişebilirsiniz. Bu şekilde elektrik ve elektronik alanındaki çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi edinebilir ve zengin içerikli hizmet portföyümüze de yakından göz atabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR