• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dembay Dizel

Adres :

Özpetek Sanayi Sitesi 1398 Sokak No: 29 Ostim Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Kamay - Burhan Demir

E-Posta Adresi :

ugurkmy06@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 457 83 88

Whatsapp 2:

0 (546) 536 57 57

Güvenle ve rahatlıkla araçlarınızı getirebileceğiniz işletmemiz sizlere en kaliteli oto servis hizmeti vermekteyiz. Yılların tecrübesini biriktirmiş ustalarımızla harika işçilik çıkarmaktayız. Günümüzde artık araçlarımız maalesef her yere götüremiyoruz. Özellikle işini kaliteli yapamayan ustalar bizlere hem maddi hem de manevi anlamda zarar vermektedir. İşini iyi yapan ustalar çok nadir bulunmaktadır. Bizlerde firma olarak büyük bir eksiklik olan bu konuyu ele aldık ve kaliteden ödün vermeden oto servis hizmeti vermeye başladık. Her işimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Ankara oto servis ve tamirhane sektöründe kaliteli hizmetlerimizle kendimizi her geçen gün geliştirerek müşterilerimizi daha da memnun etmenin çabası içerisindeyiz. Sizlerin bize emanet ettiği araçlarınızın her türlü bakım ve onarımını usta ellerden geçiriyoruz. Detaylı analiz etmekte olan makinelerimiz araçlarınızın sorunları ortaya çıkarmaktadır. Oto tamirinde gerekli olan tüm donanıma işletme olarak sahip olmaktayız. Sizlere çok daha kaliteli hizmetler verebilmek açısından bünyemizde her zaman en iyi ustaları bulundurmaktayız.

Her türlü araçlarınızı firmamıza getirerek gerek periyodik bakımlarını gerekse sizin için sorun teşkil eden bakımlarını yaptırabilirsiniz. Yaptığımız tüm işler firmamız tarafından garanti kapsamı altındadır. Yapmış olduğumuz tamir işlemleri her zaman müşterilerimizi memnun etmektedir. Bu durum şirketimizi araç oto servisi sektöründe en çok sevilen ve tercih edilen bir firma haline getirmektedir. Dembay dizel ekibi olarak her türlü oto servis ve tamir hizmetlerinde bizimle çalışabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR