• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demir Kaptan Gezi Ve Balık Turları

Adres :

Ildır Balıkçı Barınağı 30010 Sok. No: 4 İzmir » Çeşme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özdemir Mete

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 839 89 12

Demir Kaptan Gezi ve Balık Turları ailesi olarak birmilyonnokta.com kervanına katılan üyelerden biri olmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz değerli dostlarımızla balık tutma turları yapmak ve teknemizle oldukça kaliteli vakit geçirmek için birçok kıymetli hizmeti sizlere sunuyoruz. Balık avı turları yaparak toplu bir şekilde tüm gün boyu balık tutuyor, eve ellerimiz dolu bir şekilde dönüyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak balık ağları atıyor, oltalarımızı denizin derinliklerine uzatarak çok lezzetli balıkları yakalıyoruz. Teknemizde balık ızgara yaparak nefis lezzetleri deneyimliyor, hep birlikte hobilerimizi geliştiriyoruz. Teknemiz sadece balık tutmak için değil, tekne turu ve koy gezileri için de özenle hizmet vermektedir. Özellikle yaz aylarında oldukça sık tercih edilen teknemiz birçok müşterimizi tur gezilerine çıkarmakta ve uygun fiyatlar sunmaktadır.

İzmir denizcilik sektörüne yüksek kalite uygun fiyat ile hizmet veren teknemiz oldukça eğlenceli vakitler geçirmeniz için kapılarını siz değerli müşterilerimize açıyor. Belirli günlerde toplu bir şekilde tekne turu ve koy gezileri yapan teknemiz turist ve misafirlerimizi özenle ağırlamaktadır. Günübirlik tekne turları ile müşterilerimize unutulmaz deneyimler ve kaliteli anılar kazandıran teknemiz müthiş hizmet sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için oldukça değerli hizmet sunduğumuz teknemizde elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sizler de bu konumda tekne turu ve balık tutma eğlencesine katılmak isterseniz, uygun fiyat yüksek kalite garantisi sunan işletmemiz sakinleri ile detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

çeşme Ildır tekne turu organizasyonu,çeşme Ildır günübirlik tekne turları,çeşme Ildır tekne turu fiyatları,çeşme Ildır balık avı turları,çeşme Ildır günübirlik balık turları,çeşme Ildır tekne balık turu fiyatları,çeşme Ildır hafta sonu balık turları,çeşme Ildır tekne turu hizmeti,çeşme Ildır tekne gezi turları,çeşme Ildır uygun fiyatlı tekne turları,çeşme Ildır günübirlik koy turları,Ildır tekne turu organizasyonu,Ildır günübirlik tekne turları,Ildır tekne turu fiyatları,Ildır balık avı turları,Ildır günübirlik balık turları,Ildır tekne balık turu fiyatları,Ildır hafta sonu balık turları,Ildır tekne turu hizmeti,Ildır tekne gezi turları,Ildır uygun fiyatlı tekne turları,Ildır günübirlik koy turları,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR