• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demir Kebap

Adres :

Pınarbaşı Mahallesi .177 Sokak No: 2/2a İskenderun Hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cüneyt Demir & Cemil Demir

E-Posta Adresi :

cemildemir1977@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 612 61 68

Whatsapp 2:

0 (538) 638 72 30

Birbirinden harika çeşitli türde yöresel lezzetlerimiz, hala insanların sofralarını süsleyen en vazgeçilmez besin öğelerinden biri olmaya devam etmektedir. Geçmişten günümüze kendisine has lezzet yapısını her zaman koruyan kebaplar, birçok insanın sıklıkla tercih ettiği en güzel tatlardan biridir. Tamamen doğal malzemelerin kullanılmasıyla bu kebap çeşitleri, tat konusunda insanlara harika bir yemek deneyimi sunmaktadır. Bizler de gıda alanında kaliteli hizmetler sunan Hatay Demir Kebap salonu olarak müşterilerimizi özenle hazırladığımız birbirinden güzel yemek seçenekleriyle bir araya getirmekteyiz. Alanında uzman ve usta aşçılarımızın ellerinde kebap çeşitlerimiz, tadına doyulmaz harika birer lezzete dönüşmektedirler. Bizlerin misafiri olarak, sizler için özenle hazırlanan bu harika lezzetlerin tadına bakarken oldukça hoş ve keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Dilerseniz ailenizle ya da sevdiklerinizle de salonlarımıza gelerek bizlerin misafiri olabilirsiniz. Deneyimli personellerimiz sizlerin isteklerini en iyi şekilde karşılamak için çalışmalarını büyük bir özveriyle yapmaktadırlar.

Hizmet verdiğimiz gıda sektöründe daima insan sağlığını gözeten ve en doğal malzemelerle besinler hazırlamaya özen gösteren bir yapıyla hareket etmekteyiz. Besin ve gıda kalitesi en temel önceliğimiz olmakla birlikte müşteri memnuniyetini sağlamak için her türlü gayreti göstermekteyiz.

Çalışmalarımızda her zaman kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemekler sunabilmek için tüm malzemeleri özenle seçmekte ve ürünlerimizi bu doğrultuda hazırlamaktayız. Gelecek hedeflerimiz doğrultusunda da markamızı daha iyi noktalara taşımak için asla hizmet kalitemizden ve prensiplerimizden ödün vermeden bu alanda ilerlemeyi sürdürmek isteğindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR