• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demir Oto Kurtarma Yol Yardım

Adres :

Eski Sanayi Sitesi İçi Mersin » Tarsus

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferman Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 648 24 36

Whatsapp 2:

0 (533) 818 34 62

Mersin Tarsus’ta birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Demir Oto Kurtarma Yol Yardım firmamız yılların tecrübesi, deneyimi ve bilgi birikimiyle alanında fark yaratmaktadır. Motorlu araçlar hayatın her alanında varlardır ve gün geçtikçe sayıları artmakta, trafiğe çıkan araç artmaya devam etmektedir. Buna karşın motorlu araçlar her zaman arıza riski taşır ve kazalar da hayatın bir gerçeğidir.

Mersin yol yardım sektörünün liderlerinden birisi olarak firmamız motorlu araçların yardıma ihtiyacı olduğu her zaman yanı başınızdadır. Bunun için ilk günden bu yana özveriyle çalışıyoruz ve hep daha iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz. Biliyoruz ki yol yardımda iki temel öncelik güvenlik ve hızdır.

Zaten yol yardım talebi büyük oranda zorda kalınan bir durumda olur ve hiç kimse aracının daha fazla zarar görmesini istemez. Mevcut hallerinde en yakın servise ya da otoparka çekilmesini isterler. Oysa sektördeki deneyimsiz çekicilerde araçlar zarar görebilmekte, dikkatsiz davranma nedeniyle ihtiyaç sahiplerinin maddi, manevi kayıpları artabilmektedir.

Ayrıca yol yardım hizmeti almak isteyenler yardımın çok hızlı gelmesini ve bir an önce içinde bulundukları durumun değişmesi istenir. Bu nedenle de vakit kaybedilmeden yol yardımın lokasyona gelmesi gerekir. Bizler müşterilerimizin araçlarına özveriyle yaklaşıyor, bütün güvenlik önlemlerimizi alıyor ve araçlarınızı en güvenli biçimde istediğiniz yere taşıyoruz. Bunun için tam teşekküllü çekicilerimizi kullanıyor, en seri biçimde hareket ediyor ve 7/24 hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR