• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demirci Dondurma Makinaları

Adres :

Atakent Mah. 02013 Nolu Cad. D Blok No: 22/c Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Akil Demirci

E-Posta Adresi :

demirciakil@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 049 24 00

Demirci Dondurma Makinaları, birmilyonnokta.com üyesi olarak makine satışı yapmaya devam ediyor. Dondurma özellikle sıcak havalarda tercih edilen, oldukça sevilen bir lezzettir. Dondurma yapımında özel olarak geliştirilmiş makineler kullanılmaktadır. Orijinal lezzette dondurma yapmak oldukça zor bir işlemdir. Herhangi bir makine kullanmadan dondurma yapmak ise neredeyse imkansızdır. Dondurma üretimi ve satışı yapmak isteyen işletmeler dondurma makinelerine ihtiyaç duyar.

Dondurma makineleri özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Makineler seri üretim için uygundur. Dondurma makinelerinin üretiminde özel malzemeler kullanılır. Bu malzemeler paslanma yapmaz, dondurmanın kalitesini ve lezzetini olumsuz etkilemez. Yüksek kaliteye sahip malzemelerle üretilen makineler farklı kapasitelere sahiptir. Küçük işletmeler ve büyük işletmeler ihtiyacı olan dondurma makinesini firmamızdan güvenle temin edebilir. Bizler Gaziantep gıda makineleri alanında yüksek kaliteye sahip makinelerle hizmet vermekteyiz. Firma olarak farklı özelliklerdeki makineleri satışa sunmaktayız. İhtiyacınız olan makineyi güvenle temin edebilirsiniz. Makinelerimiz garantili olarak satışa sunulmaktadır.

Firma olarak hizmet verdiğimiz sektörde yeni çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Geniş kapsamlı çalışmalarımız doğrultusunda makine satışı, makine kurulumu, makine tamiri, makine bakımı ve onarımı yapıyoruz. Müşteri odaklı çalışmalarımız doğrultusunda kalite standartları içerisinde hizmet vermekteyiz. Garantili, güvenilir, doğru ve kaliteli hizmet için firmamızla iletişime geçebilir, verdiğimiz hizmetten güvenle faydalanabilirsiniz. Bizler alanında uzman kadromuzla her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Dondurma makinesi alımında tercihiniz her zaman Demirci Dondurma Makinaları olmalı.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler