• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demirler Akaryakıt

Adres :

Turunç Mah. 32. Sok. No: 6/a Marmaris / Muğla Muğla » Marmaris

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Akın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

akinm2889@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 946 35 49

Whatsapp 2:

0 (553) 946 35 49

Whatsapp 3:

0 (541) 918 41 49

Whatsapp 4:

0 (553) 396 97 65

Araçların hareket mekanizmasının gereken ısı enerjisini ve buradan da hareket enerjisini oluşturması için yakıt adı verilen karbon bazlı ürünler kullanılır. Genellikle akaryakıt olarak adlandırılan bu ürünler, araç hangi yapıya sahip olursa olsun mutlaka ihtiyaç doğurur. Benzin, dizel yakıt veya tüp gaz gibi farklı yapılara ayrılan yakıt ürünleri için akaryakıt tesisleri üzerinden alışveriş yapılması gerekir. Örneğin, Muğla Marmaris ilçesinde Demirler Akaryakıt olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Demirler Akaryakıt işletmesi olarak Muğla hizmet sektörü içerisinde uzun yıllardır kurmuş olduğumuz kaliteli yapı sayesinde sizlere nitelikli akaryakıt ürünleri sağlıyoruz. Bu ürünler sayesinde de araçlarınızda sorunsuz bir kullanım elde ederken, çok daha uzun ömürlü araçlara ulaşabiliyorsunuz.

İşletmemiz üzerinden alabileceğiniz hizmetler konusunda öncelikle petrol ofisi hizmetleri, araç yıkama, dinlenme tesisi, yol yardım, lastik değişimi, oto kuaför, pasta cila uygulaması ve detaylı temizlik hizmetleri yer almaktadır. Temel olarak işletmemiz çok geniş bir yapı ile farklı hizmetleri bir araya getirdiğinden dolayı araçlarınızın ihtiyacı olan A'dan Z'ye her noktada aradığınız hizmetleri firmamız üzerinden bulabilirsiniz.

Hem yakıtlar konusunda hem de sunulan diğer ürün ve hizmetler konusunda en iyi markaları bir araya getirmiş olduğumuzdan dolayı işletmemizin kalitesi görünür bir yapı oluşturmaktadır. Bu nedenle işletmemiz üzerinden hizmet aldığınızda, aracınız çok daha yüksek bir performans elde edecektir. Ayrıca aldığınız hizmetler bütçenize uygun bir yapı oluşturduğu için her zaman aranan hizmetleri firmamız üzerinden talep edeceksiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR