• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demsa Demir Ferforje

Adres :

Şabanoğlu Mahallesi Karadeniz Caddesi 50/1 Samsun » Tekkeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedat Karagüzel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sedatkaraguzel@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 663 55 00

Firmamız Demsa Demir Ferforje, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Dövme demir günümüzde farklı alanlarda kullanılmaktadır. Evler, işyerleri, bahçeler, sokaklar… Dövme demir geçmişten günümüze farklı tasarımlarla gelmiş ve günümüzde beğeniyle tercih edilmektedir. Ferforje tasarımı ve üretiminde tecrübe sahibi ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Sektörde bulunduğumuz süre boyunca bilgi ve birikimlerimizi geliştirme imkanına sahip olduk. Bilgi ve birikimlerimiz doğrultusunda yüksek kalitede ferforje üretimi yapıyoruz. Ferforje üretimi öncesinde uygun tasarımlar geliştiriyor, bu tasarımlar doğrultusunda üretim yapmaya özen gösteriyoruz. Ferforje kullanımı kapı, pencere, merdiven, balkon gibi farklı alanlarda geçerlidir. Ev ve işyerlerinin kapılarında ferforje kullanılabilir.

Pencerelerde de ferforje kullanılmaktadır. Bahçe kapısı tasarımında, kapı ve pencere korkuluklarında, merdiven ve balkon kenarlarında ferforje kullanımıyla üretim yapılmaktadır. Geniş kullanım alanına sahip olan ferforje eğer kaliteli malzemelerle üretilmezse kullanım ömrü kısa olur. Güneş ışığına maruz kalan ve yağmurlu havalardan etkilenen ferforje kaliteli malzemelerle üretilmelidir. Bizler yüksek kaliteye sahip malzemelerle kullanışlı, uzun ömürlü ve dayanıklı üretim yapmaktayız.

Samsun ferforje ve metal dekorasyon alanında üretim öncesinde müşterimizle iletişime geçiyoruz. Müşterimizin istediği modeli tasarlıyoruz. Ferforje üretiminin yapılması için öncelikle ölçü alınması gerekiyor. Müşterinin verdiği ölçüler doğrultusunda ya da aldığımız ölçüler doğrultusunda üretim yapıyoruz. Uygun fiyat aralığına sahip olan ürünlerimiz ekibimiz tarafından kurulmaktadır. Kullanım halindeki ferforje ürünlerin herhangi bir hasar alması durumunda tamir, bakım ve onarım işlemleri de ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler