• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deniz Home

Adres :

Şube 1: Hamzabey Mahallesi Yeni Pazaryeri Sokak No: 12/14 Mustafakemalpaşa Bursa -- Şube 2: Barış Mahallesi Osmangazi Caddesi B Blok No: 28/30/b Mustafakemalpaşa Bursa -- Şube 3: Hamzabey Mahallesi Pazaryeri Sokak No: 5/c Mustafakemalpaşa Bursa Bursa » Mustafakemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zerrin Şen - Ömer Şen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

omersen7186@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 309 61 92

Whatsapp 2:

0 (538) 844 92 55

Evinizi en yeni ve en şık perdelerle donatmak adına, gözünüz kapalı güvenebileceğiniz Deniz Home isimli firmamız birmilyonnokta.com üyelerinden birisidir. Perde satış mağazası olarak Bursa’da hizmet vermekte olan firmamız, ihtiyacınız olan şıklığı size sunmak adına canla başla çalışmaktadır. Kusursuz perde seçimi için doğru adres olan firmamız, memnuniyetiniz adına kendini sürekli yenilemektedir. Eviniz ve size özel tasarladığımız perdelerle sizin de eviniz çiçek açsın.

Perdeler evlerin vazgeçilmezidir. Evinize seçeceğiniz doğru perdelerle, şıklığına şıklık katmakla birlikte olduğundan daha büyük görünmesini de sağlayabilirsiniz. Bu sayede daha ferah ve geniş bir ev havası yaratmış olursunuz. Bu tarz isteklerinizi karşılamak ve sizi memnun edebilmek adına, firmamızda çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bir perde tasarım firması olarak, tasarladığımız tüm perdelerde önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Alanında uzman personellerimizle sunduğumuz hizmetlerden memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Firmamız Bursa tekstil giyim sektöründe, sunduğu kaliteli hizmetlerle öncü konumdadır. İsteğinize bağlı olarak tercih edebileceğiniz, her modelde perde çeşidimiz bünyemizde bulunmaktadır. Rüstik perde, stor perde, tül perde, saten perde, zebra perde çeşitlerimizden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Dikey veya jaluzi perde sistemleri satışlarımız da mevcuttur. Perde satışlarımızın yanında, aynı şekilde perde aksesuarları satışımız da bulunmaktadır.

Perde bizim işimiz, en yeni ve trend perde modellerimizle doğru seçim için bize güvenebilirsiniz. Perdelerinizin göz alıcılığıyla evinize gelen misafirleriniz bir daha ayrılmak istemeyecek.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR