• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deniz Kızı Balık Pişiricisi

Adres :

Tepe Mahallesi 50. Sokak B No: 1 İç Kapı No: 5 48700 Muğla » Marmaris

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Gülşahin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (555) 322 46 00

Muğla restaurant alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu deneyim ve tecrübeler ile her zaman kaliteli bir çalışmalarını sürdüren firmamız birmilyonnokta.com bünyesinde yer alan başarılı isimlerden biridir. Alanında uzman ekibimiz ve ferah restaurantımız ile her zaman profesyonel bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Yemeklerimizi kaliteli malzemeler ile her zaman özenli bir şekilde hazırlayarak damağınızda şölen yaşatıyoruz. Yemeklerimizi hazırlarken her türlü hijyen kuralına çok dikkat ediyoruz. Mutfağımızın ve restaurantımızın her zaman temiz olmasını sağlayarak müşterilerimizin hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile yararlanmasını sağlıyoruz.

Midyeden meze çeşitlerine, balıktan salata çeşitlerine kadar pek çok yemeğimizi müşterilerimize en iyi şekilde sunuyoruz. Müşterilerimizi restaurantımızda her zaman en güzel şekilde ağırlıyoruz. Sevdiklerinizle, dostlarınızla ya da aileniz ile kaliteli vakit geçirebilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Her zaman uygun fiyatlar ile hizmet vererek ekonomik açıdan yardımcı oluyoruz. Avantajlı fırsatlar sunarak müşterilerimize elimizden geldiğince destek oluyoruz. Her zaman modern bir şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Sektördeki yenilikleri her zaman en yakından takip ederek müşterilerimizi çok mutlu ediyoruz.

Restaurant alanında sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. İstediğiniz zaman telefon numaralarımızdan bizi arayabilir, e-posta adreslerimize mail gönderebilir, iş yerimizi ziyaret edebilir ve WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR