• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deniz Kuru Temizleme

Adres :

Yeşilova Karacaoğlan Mahallesi 4032/5 Sokak 7/ E İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Deniz İlhan

E-Posta Adresi :

unuttum0164@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 591 57 51

Kuru temizlemenin yanında yaptığımız daha pek çok hizmetle yıllardır sizlerin huzurundayız. Bir firma olarak gündelik hayatınızda ihtiyaç duyduğunun zaruri pek çok hizmeti yerine getiriyoruz. Hizmet kalitesini tescillemiş bir firma olarak her geçen gün büyümeye ve rağbet görmeye devam ediyoruz. Sizlere beklentilerinizin çok çok ötesinde ideal hizmetlerimizle karşılık veriyoruz. Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini güvence eden bir firma olarak yıllardır huzurunuzdayız. Hiç tereddüt etmeden emin ellere teslim ettiğiniz eşyalarınız temizliyor, onarıyor, ütülüyor ve sizlere teslim ediyoruz. Öncesinde ve sonrasında gördüğünüz değişikliklerle sizleri şaşırtıyoruz. Verdiğimiz her bir hizmeti işinin ehli ustaların ellerinden ve güler yüzlü bir hizmetle yerine getiriyoruz.

İzmir hizmet sektöründe marka olmuş bir firma olarak sizlerin huzurundayız. Sizlere sunduğumuz hizmetleri ivedilikle hallediyor ve teslim ediyoruz. Firmamızda; kuru temizleme, perde ve yorgan temizliği, deri ceket ve daha pek çok kıyafet temizliği, gelinlik kiralama ve abiye satışları, terzi tadilat hizmetleri ve koltuk yıkama hizmetleri ile sizlerin hizmetindeyiz.

Aradığınız pek çok farklı hizmeti bir arada sizlere sunan firmamız son derece makul fiyatlarla bütçenize hitap etmektedir. Sizleri memnun etmek adına her daim devam eden kampanyalarımız mevcuttur. Bizlere telefon numaralarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetleri ortaya koymak adına web sayfamızı ziyaret ederek hizmetlerimizden haberdar olabilirsiniz. Hiç tereddüt etmeden emin ellere teslim ettiğiniz eşyalarınızı eskisinden çok daha iyi bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR