• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deniz Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Adres :

Kadıpaşa Mah. Bostancıpınarı Cad. No: 99/2 Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Hamzaoğulları

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hamzaogullarimehmet@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 595 22 24

Deniz Psikoteknik Değerlendirme Merkezi birmilyonnokta.com üyesidir. Psikoteknik eğitim kurslarımızla sizlere önemli bir hizmeti ulaştırmaktayız. Ticari araç sürücülerinin psikolojik ve bedensel fonksiyonlarını ölçen bu uygulama araç kullanıcıları için son derece önemlidir. Trafik güvenliği için önemli bir eğitimi sizlere ulaştırmaktayız. Merkezimize müracaat eden sürücüler için tam bir şekilde yapılan test ve uygulamalarla psikoteknik belgesi verilmektedir. Müracaat edebileceğiniz en iyi adreslerden biri olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Antalya eğitim sektöründe psikoteknik belgesi belgesini veren en iyi kurslardan bir olarak faaliyet göstermekteyiz. Yıllardır ticari araç sürücülerine bu hizmetleri ulaştıran merkezimizde kesintisiz hizmetlerimizle eğitimlerimize devam etmekteyiz. Psikoteknik belgesi veren yetkili kuruluşlardan biri olarak ilimizde faaliyet göstermekteyiz. Araç sürücüleri ve trafikteki diğer sürücülerin güvenliği için alınması gereken bu belgeyi tüm testleri eksiksiz bir şekilde tamamlayarak vermekteyiz.

Psikoteknik eğitim merkezimizde uzman ve deneyimli bir ekiple kurumsal hizmetleri sizlere ulaştırmaktayız. Eğitimlerimizi müracaat eden adaylarımıza uygun fiyatlarla ulaştırmaktayız. En başından sonuna kadar sizlere tam ve eksiksiz bir şekilde eğitimlerimizi vermekteyiz. Sizlerin güvenliği ve memnuniyeti adına en iyi eğitim hizmetlerini sizlere ulaştırmaktayız.

Psikoteknik becerilerinizi en iyi şekilde ölçen test ve uygulamalarımızla sizlere güvenli sürüş deneyimine hazırlıyoruz. Beklentilerinizi dikkate alarak daha da iyisini sunmaya çalışıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde bilinen ve çokça rağbet edilen bir firma olarak sizlerin hizmetindeyiz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR