• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deniz Vinç Hafriyat

Adres :

Sanayi Mah. Atatürk Bulvarı Mimsan Mobilyacılar Sitesi İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Deniz Şengül

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mhrm.sngl@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 951 56 97

Whatsapp 2:

0 (532) 454 58 69

İstanbul vinç ve forklift sektöründe faaliyet göstermek amacı ile sektöre adım atan firmamız; günlük, haftalık ve aylık olarak vinç ve iş makineleri kiralama hizmeti vermektedir. Firma olarak sektöre adımımızı attığımız günden bugüne kadar dürüst, ilkeli, etik ve güvenilir bir ticari anlayış benimseyerek hareket ettik. Bu ticari anlayışımız çerçevesinde yolda kalma, nakliyat, makine taşımacılığı, kazalı ya da hasarlı araç çekimi, nakliye ve kaldırma sistemleri, arıza vb. gibi durumlarda siz değerli müşterilerimize en etkili çözüm önerileri sunduk. Dolayısıyla bugün mevcut gücümüz, kapasitemiz, alt yapımız ve çalışma personelimiz ile faaliyet alanımızda sektörün lider firmalarından biri konumundayız.

Firma olarak son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış bir araç filosuna sahibiz. Ayrıca makine parkımızda birbirinden farklı ve özel platform çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bu platform çeşitlerimiz ile 5 metreden 90 metreye kadar olan yüksekliklere ulaşarak; fabrika bakım ve onarım işleri, inşaat şantiyeleri, yüksek metrajlı binalara ulaşım gibi pek çok alanda güvenilir ve son derece profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte kiralama ücretlerimiz konusunda en uygun fiyatlar ve en makul ödeme koşulları ile her zaman tedarikçilerimizin yanındayız.

Firma olarak önceliğimiz tedarikçilerimizin ve iş ortaklarımızın beklenti ve ihtiyaçlarına en hızlı ve en kolay çözümleri sunmaktır. Bunun için hızla değişen dünyamızın teknolojik gelişmelerinin yakından takip ediyoruz. Firmamızın hedefi sorun giderici bir görev anlayışı ile problemlerinizi en kısa zamanda çözerek sonuca ulaştırmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR