• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deniz Züccaciye

Adres :

Yeşilkart Karşısı İhlas Camii Altı Adıyaman » Kahta

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Sinan Deniz

E-Posta Adresi :

sinan0275denizhotmail.com@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 713 63 55

Adıyaman alışveriş sektörü içerisinde faaliyet gösteren işletmemiz www.birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesi olmaktadır. Ev değiştirmek isteyenler, evlenmek isteyenler ya da evdeki eksiklerini tamamlamak isteyenler için hizmet vermek amacı ile açılan mağazamız Adıyaman’ın Kahta ilçesi içerisinde bulunmaktadır.

Evlerimiz, bizlerin hayatlarımızı sürdürdüğümüz ve sevdiklerimiz ile pek çok anılarımızı paylaştığımız yaşam alanlarımız olmaktadır. Bu alanlar içerisinde hayatımızın büyük bir bölümü geçmektedir. Bu sebeple de her zaman zevkimize göre ve en iyisi olan eşyalar ile donatılmasını isteriz.

Bizler de siz değerli müşterilerimizin bu düşüncelerini paylaşarak, evlerinde istedikleri eşyaları kullanabilmek ve kendini daha mutlu hissetmesini sağlayabilmek için bu sektör içerisinde yerimizi aldık. Her zaman en kaliteli ve güvenilir ürünleri sizler için seçmeye ve sizlerin hizmetinize sunmaya çalışan işletmemizde uygun fiyatlı ürünlerimiz ile geniş ürün yelpazesine sahip olmaktan dolayı mutluluk duymaktayız.

Her bütçeye ve zevke uygun ürün seçeneklerimiz ile evlerinizde aradığınız eşyaları kullanabilme özgürlüğünü pek çok müşterimize sağlayabilmek için hizmet vermeye devam ediyoruz. Deneyimli, güler yüzlü, her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde faaliyet gösteren çalışma ekibimiz ile sizlere hak ettiğiniz kalitede hizmeti sunabilmek için durmadan çalışıyoruz.

En trend ürünleri en uygun fiyata sizlere sunabilmek amacı ile sektör içerisindeki yenilikleri yakından takip ediyor ve en yakın zamanda sizlerin hizmetinize sunabilmek amacıyla gerekli tüm uygun ortamı sağlayabilmek için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR