• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Denizli Alanyaspor Futbol Okulu

Adres :

Gültepe Mah. Gümüşer Parkı (albayrak Halı Saha & Cafe ) Merkezefendi Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Candeğer - Ali Karaçay

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 063 03 05

Whatsapp 2:

0 (506) 595 19 68

Denizli Alanyaspor Futbol Okulu isimli firmamız, Denizli’de spor sektöründe hizmet vermekte olan birmilyonnokta.com üyesidir. Çocukların, enerjilerini atmak için spor yapmaya ihtiyaçları vardır. Spor, çocukların vücutlarını esnetir, uykularını düzene sokar, kemiklerini güçlendirmeye yardımcı olur. Spor, çok çeşitli dallara ayrılmaktadır. Çocuklar, ilgi alanlarına göre spor dallarına yönlendirilmelidir. İşte bu noktada biz, çocukların hobi olarak gördüğü, her yaş grubunun kolayca uyum sağlayabileceği futbol sporunu çocuklara öğreterek hizmet sağlıyoruz.

Futbol okulumuzu tercih ettikten sonra, yaş unsuruna göre çocuklarımızı sınıflandırıyor, bu doğrultuda hizmetlerimizi sunuyoruz. Profesyonel antrenörlerimiz eşliğinde futbol sporunu tüm detaylarıyla çocuklarımıza öğretiyoruz. Çocuklarımızın bu sporu yaparak enerji atıp, zinde kalmalarını sağlıyor, kemik gelişimleri için katkıda bulunuyoruz. Verdiğimiz üstün kaliteli hizmet baz alındığında, fiyatlarımız oldukça ekonomiktir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Denizli spor sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyetini çok önemsemektedir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak ve korumak amaçlı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çocuklarımızın, futbol okulundan mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlamak, futbolu onlara sevdirmek temel hedeflerimiz arasındadır. Sizler de çocuklarınız için uygun bir spor dalı düşünüyorsanız, her yaş grubu için futbol sporunu öğreterek hizmet vermekte olan firmamızı tercih edebilisiniz. En iyi ve en kaliteli futbol kursu için başka adres aramayın. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ya da futbol okulumuza yazılmak için, iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR