• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Denizli Günlük Apart

Adres :

Asmalıevler Mahallesi 6603 Sokak No: 4 Pamukkale Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hilmi Dayan

E-Posta Adresi :

hilmidayan1907@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 560 52 22

Farklı bir şehirden Denizli’ye geliyorsanız ve kalacak yeriniz yoksa uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz. Denizli turizm sektöründe Denizli Günlük Apart olarak sizlere güvenilir konaklama imkanı sunuyoruz. Şehrimizde bulunan diğer konaklama isimleri genellikle yüksek fiyatlarla müşterilerini karşılamaktadır. Oysa biz, müşterilerimizin memnuniyetini korumak ve müşterilerimize kolaylık sağlamak adına uygun fiyatlarla günlük odalarımızı sunuyoruz. Uzun yıllar gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız sayesinde şehrimizde ismimizden güvenle bahsettiriyoruz. Çünkü biz, işimizi en iyi şekilde yapmak için gayret ediyoruz.

İnsanlar evleri dışında başka bir yerde konaklayacak olduğu zaman tereddüt ediyor. Bu tereddüt sebebi hem temizlikten kaynaklı oluyor hem de güvenlikten kaynaklı oluyor. Biz, bu tereddüdü ortadan kaldırmak için yıllardır en iyi şekilde çalışıyoruz. Apart ve odalarımız günlük olarak detaylı bir şekilde temizleniyor. Çarşaflar, yastık kılıfları, havlular ve geriye kalan tüm kullanılan malzemeler temizleriyle değiştiriliyor. Apart içerisi ve dışarısı 7/24 güvenlik kamerasıyla izleniyor. Girişler ise müşterilerimizin kimlik bilgileri ile yapılıyor. Eğer isterseniz haftalık ve aylık olarak da apartımızda kalabiliyorsunuz. Odalarımız 1+0, 1+1, 2+1 olarak değişiyor. Siz, istediğiniz odayı tercih edebiliyorsunuz. Aynı zamanda odalarımızın içi eşyalıdır. Kendi eviniz gibi rahat edebilirsiniz.

Biz, müşterilerimizin memnuniyetini sarsmamak adına özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, neşeli ve saygılı ekip arkadaşlarımızla birlikte müşterilerimizi karşılıyoruz. Denizli Günlük Apart olarak 7/24 aktif bir şekilde hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR