• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Denizli Uğur Cimnastik

Adres :

Adalet Mah. 10023 Sok. No: 7 Merkezefendi Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Uysaler

E-Posta Adresi :

uguruysaler21@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 637 52 53

Denizli spor sektörünün yeni ve başarılı ismi olarak çocuklarınızın hayatına hareket kazandırmak adına hizmetinizdeyiz. Hareketsiz bir yaşam düşünebiliyor musunuz? Eminim ki sizler de çocuklarınızın sosyal bir hayatı olsun isterken aynı zamanda çocuklarınızın kendini geliştirmesini de istiyorsunuzdur. O halde şehrimizde gideceğiniz adres Denizli Uğur Cimnastik olmalı. Alanında uzman eğitmenlerimizin desteğiyle çocuklarınızın kendini geliştirmesi adına çalışmalar düzenliyoruz. Vermiş olduğumuz eğitim sayesinde çocuklarınız daha esnek bir vücuda sahip olacak, çocuklarınızın kemik ve kas gelişimi güçlenecek.

Çocuklara yönelik vermiş olduğumuz hizmetle haftanın belirli günleri anne – çocuk etkinlikleri düzenlemekteyiz. 2 ve 3 yaş arası çocuklarınızla keyifli vakit geçirmek, anne – çocuk ilişkisini güçlendirmek istiyorsanız salonumuzu güvenle tercih edebilirsiniz. Düzenlenen etkinlikler sayesinde çocuğunuzla birlikte keyifli vakit geçirmiş olacaksınız. Aynı zamanda çocuğunuzun kaydını salonumuza yaptırarak haftalık düzenlenen eğitimlere katılmasını sağlayabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz 2 – 12 yaş arası çocuklarınız için temel jimnastik eğitimi vermektedir. Salonumuzda hobi odaları bulunduğu için çocuklarınız istediği eğlenceli etkinliğe katılabilir, kendini geliştirebilir, eğlenceli vakit geçirirken bir şeyler öğrenebilir.

Tam donanımlı salonumuzda sizlere ve çocuklarınıza verdiğimiz hizmeti daha eğitici ve eğlenceli hale getirmek için kendimizi geliştirmeye özen gösteriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte her zaman daha iyisini hedefleyerek sektörde gerçekleşen yenilikleri salonumuzun bünyesine kazandırıyoruz. Sizler de çocuklarınızı salonumuza güvenle emanet edebilirsiniz. Biz, profesyonel ekibimizle çalışmalarımızı tüm kalitesiyle sürdürmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR