• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dentavega Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres :

Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 187 A Göztepe Kadıköy İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Emre Cinli

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

emrecinli@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 717 83 42

Ağız sağlımız ve diş sağlığımız bizler için büyük bir öneme sahiptir. Küçük yaştan itibaren dikkat edilmedi ve düzenli bir şekilde bakımlarının yapılması gereklidir. Hem estetik bir gülüş açısından, hem kullanım bakımında hem de çevremize rahatsızlık vermeme açısından büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden günde üç defa diş fırçalama işlemi uygulanmalı ve düzenli aralıklar ile diş kontrolüne gidilmelidir. Bizler Dentavega Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak sizlere profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Dentavega Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde yer alan kurumumuzda siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri sağlamaktayız. Kurulmuş olduğumuz günden buyan verdiğimiz kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde İstanbul sağlık sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelmiş olduğumuz bu önemli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı ve profesyonel hizmet vermek adına yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kurumumuzda sizlere diş bakımı, diş tartar temizliği, implantoloji, botoks, endodonti, estetik diş hekimliği hizmeti, çocuk diş hekimliği hizmeti, periodontololoji, gömük diş cerrahisi, ortodonti gibi birçok diş sağlığı alanında hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sağlarken steril koşulları en üst seviyede sağlamakta olası bir enfeksiyon durumunun önüne geçmekteyiz. Hizmetlerimizi alanında profesyonel eğitim almış, tecrübeli, bilgili be güler yüzlü ekip kadromuz ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR