• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deria Güzellik Merkezi

Adres :

Nisbetiye Mah. Petrol Yolu Sok. Petrol Sitesi 5. Blok 1k Kat: 3 Daire: 5 ( Ak Merkez Yanındayız ) İstanbul » Beşiktaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Derya Gülbahçe

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

deriaguzellik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 218 08 18

Birmilyonnokta.com üyesi olan Deria Güzellik Merkezi, İstanbul güzellik merkezi sektöründe hizmet vermektedir. Güzellik alanında pek çok yenilik yapılmıştır. Kadınlar gün içinde kendini bakımlı hissetmek için farklı kozmetik ürünleri kullanır. Fakat kullanılan bu ürünler zamanla cilde zarar vermeye başlar. Gözeneklerin tıkanması nedeniyle ciltte siyah noktalar oluşur. Kırışıklıklar, lekeler de zamanla kendini göstermeye başlar.

Kullanılan ürünler her ne kadar kaliteli olsa da zamanla cildi yorar ve yıpratır. Güzellik alanında yapılan yenilikler sayesinde artık cilt için yeni ve gelişmiş uygulamalar yapılmaktadır. Kullanılan ürünleri bir kenara bırakmak isteyenler güzellik merkezimizi güvenle tercih edebilir. Güzellik merkezimizde cilt dostu işlemler yapılmaktadır. Cilt bakımı, leke tedavisi, kalıcı makyaj, kaş doldurma, kirpik bakımı gibi birçok işlem uygulanmaktadır. Uygulanan bu işlemlerin arasında bölgesel zayıflama, lazer epilasyon ve takma tırnak da yer almaktadır.

Güzellik merkezimizde bilgi ve birikim sahibi ekibimiz hizmet vermektedir. Güzellik uzmanlarımız tarafından yapılan işlemlerde kişiye özel malzemeler kullanılır. Alınan güvenlik önlemleriyle sağlığa uygun çalışmalar yapılmaktadır. Erkekler ve kadınlar için verilen hizmetlerimiz doğru fiyat aralığında fiyatlandırılır. Bu çalışmaların tamamı sağlığa uygundur. Uzmanlarımız öncelikle müşteriyle birebir görüşme yapar. Hangi işlem uygulanacaksa onun için inceleme yapılır ve plan oluşturulur. Bu sayede ilerlemek her zaman daha net sonuçlar almaya yardımcı olur. Sizler de güvenilir bir güzellik merkezi arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR