• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Derin Oto Yıkama

Adres :

Akdeniz Mah. 13.sok Turuncu Kreş Yanı Antakya Hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kamer Akın

E-Posta Adresi :

kamer_akin488@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 860 64 00

Büyük miktarlar ödeyerek satın aldığınız otomobillerinizi ne kadar ilk aldığınız tertemiz hali ile kullanmak isteseniz isteyin bu mümkün olmayacak, otomobillerinizin gerek dış boyası gerekse içi yıpranacaktır. Otomobillerinizin zaman içerisinde yıpranması ise bir oto kuaföre ihtiyaç duymanıza sebep oluşturacaktır. Bu ihtiyacınızı karşılamak için biz, Derin Oto Yıkama olarak sizlere derinlemesine temizlik ve kalite garantili bir hizmet sağlıyoruz.

Hatay otomotiv sektöründe yer alan firmamız sizlere pek çok çeşit hizmeti bir arada sunmaktadır Derin Oto Yıkama’da sizlere sunulan hizmetler ise şu şekildedir; pasta cila, koltuk yıkama, halı yıkama, detaylı temizlik, cam film uygulaması ve far uygulaması. Tüm bu hizmetleri gerçekleştirirken kaliteden asla taviz vermiyor, teknolojiyi yakından takip ediyor ve kısa bir süre içerisinde isteklerinizi gerçekleştiriyoruz. Tüm bunları yapıyor olmamızın sebebi ise, bize olan güveninize layık olma isteğimiz ve sizlere her geçen gün daha iyi hizmetlerle buluşturma amacımızdır.

Mesleğimizde bilgi ve birikimimiz ve işimize gösterdiğimiz özen sayesinde Derin Oto Yıkama ile tanışıp daimi müşterimiz olanlar arasında sizler de yer alacaksınız. Kullandığımız kaliteli malzemelerle temizliğimiz fark ettiriyor diğer uygulamalarımızda sizler için uzun kullanım ömrü sağlıyoruz.

Tüm marka ve modele sahip araçlarınızı bizlere getirebilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli hizmetle buluşmak bizimle birlikte artık daha da kolaydır. İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilir, randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR