• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dermalex Güzellik Merkezi

Adres :

Rüstem Paşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 70/2 Yalova Yalova » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Güzellik Uzmanı Mülkiye Ergin

E-Posta Adresi :

dermalexguzellik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 474 60 29

Whatsapp 2:

0 (538) 474 60 29

Whatsapp 3:

0 (553) 954 59 53

Dermalex Güzellik Merkezi olarak sektörde her türlü gelişmeyi yakından takip ederek ve bunu uygulayarak öncü bir firma haline gelmiştir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşteri memnuniyeti için işimizi severek yapıyoruz. İşimizle müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. En etkin cihazları ve yöntemleri kullanarak siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktayız. Sektörde liderliği benimsediğimiz için sağlık düzeyi ön planda tutarak insan sağlığı açısından hiçbir yan etkiye sahip olmayan ürünler tercih sebebimizdir.

Yalova güzellik merkezi olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda doğru teşhis ve yöntemlerle beklentilerini karşılamaktayız. İnsan sağlığı merkezimiz için son derece önemli olduğu için hijyen konusunda hiç bir şekilde ödün vermeden çalışmaya özen gösteriyoruz. Her geçen gün değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek yeniliklere açık bir şekilde hizmetimizi sunuyoruz. Her biri alanında uzman çalışan kadromuzla işlemlerimizi sürdürüyoruz. Böylelikle hem zaman tasarrufu hemde daha kolay uygulanabilir işlemleri sizlerle buluşturuyoruz. Müşterilerimizi kendi evinde hissedeceği sıcak ve samimi ortamda sizlere hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin mutluluğu, memnuniyeti merkezimizin en büyük motivasyon kaynağıdır.

Cilt sağlığı ve güzelliğiniz gibi ciddi bir konuda güvenilir merkezimizi tercih ettiğiniz için güzellik merkezimizden her zaman mutlu olarak ayrılacağınızın teminatını veriyoruz. Samimi, sıcak ve hijyenik bir ortamda hizmet sunuyoruz. Dürüst, güvenli ve güler yüzlü uzman ekiplerimizle hizmetimizden faydalanmanız için sizleri merkezi bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR