• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dervişoğlu Sigorta

Adres :

Hürriyet Mah. Leylek Sok. No: 2-8e İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Yaşar - Alihan Yaşar

E-Posta Adresi :

dervisoglusigorta@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 289 60 55

Whatsapp 2:

0 (536) 251 20 69

Firmamız; İstanbul sigorta finans sektöründe hizmet vermektedir. Firmamızın kuruluş amacı sigorta ve finans alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek alanında profesyonel müşteri temsilcilerimiz ve teknik personelimiz ile birlikte müşterilerimizin sigorta konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak ve sigorta ve finans hizmetlerinin geniş olanaklarından faydalanmalarını sağlamaktır. Sigorta firmamızda çalışan tüm personelimiz her biri kendi alanında uzman olup; yeterli teorik bilgiye ve tecrübeye sahiptir.

Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar danışanlarımızın problemlerine yaptığımız katkılar ile problemlerini çözdük, sıkıntılarını giderdik. Adımızdan övgü ile bahsettirdik. 7 gün 24 saat danışanlarımız ihtiyaç duyduğu her an yanlarında olduk. Sigorta firmamız zorunlu deprem sigortası, konut sigortası, iş yeri sigortası, özel sağlık sigortası, yabancı sağlık sigortası, kasko işlemleri gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde siz değerli danışanlarımıza hizmet vermektedir.

Firma olarak dürüstlük, güvenilirlik, tarafsızlık başlıca çalışma ilkelerimizdir. Bu ilkelerimiz ışığında danışanlarımıza verdiğimiz taahhütleri her zaman eksiksiz ve tam olarak zamanında yerine getirdik. Danışanlarımıza her koşulda ve her şartta açık, şeffaf ve dürüst davranarak mağduriyetlerini giderdik veya en aza indirdik. İhtiyaç ve beklentilerine en hızlı çözümleri sunduk. Bugünden sonra da bu çizgimizde yolumuza devam etmekte kararlıyız.

Sigorta firmamızın hedefi danışanlarımızın sorunlarını ve problemlerini gidermede sahip olduğumuz teknik bilgi ve tecrübe ile çözüme ulaşmaktır. Firma olarak hedefimiz sigorta ve finans sektörüne yön veren öncü bir firma olarak danışanlarımızın memnuniyetlerini sağlamaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR