• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Derya Kuaför

Adres :

Alsancak Mahallesi 1453 Sokak (gazi Kadınlar Sokagı) No: 4 Kat: 1 Daire: 2 Konak/izmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Derya Aydınlı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

deryabayankuaforu1@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 071 10 70

Whatsapp 2:

0 (534) 071 10 70

Her kadının kendini güzel ve özel hissetmek istediği kuaför salonları gelişip ilerledikçe, müşterilerin beklentileri de giderek artıyor. Bizlerde İzmir kuaför salonlarının en önde gelen isimlerinden biri olarak yıllardır bu bilinçle kendimizi geliştiriyoruz. Her zaman yeniliğe açık ve müşteri memnuniyeti odaklı müşteri anlayışımızla sizlere yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.

Bizlere kendini şımartmak için gelen her müşterimiz bizim ilgi odağımızdır. O salondan çıkana kadar beklentisinin karşılandığından ve yanımızdan mutlu ayrılacağından emin oluruz. Yılların bize kattığı tecrübeyle her zaman bunu başarmış ve sürekli olumlu değerlendirmeler almış bir kuaför salonuyuz. Bu tamamen bize gelen müşteriyi anlayabilmemiz ve onunla uyum sağlayacak saç modelini profesyonel bir şekilde uygulayabilmemizle ilgili. Tecrübeli ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla saçlarınızla ilgili tüm beklentilerinizi karşılıyor ve aldığımız güzel sonuçlar için büyük emek sarf ediyoruz. Bizi seven ve bizi tercih eden müşterilerimize yanımızda oldukları için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizler sayesinde her zaman yenileniyor ve güzel tecrübeler kazanıyoruz.

Uzun zamandır içinde olduğumuz bu sektörde her zaman yanımızdan memnun ayrılan müşterilerimizin olmasından dolayı çok gururluyuz. Bunu devam ettirmek hep amacımız oldu. Önümüzdeki yıllar içinde daha da büyüyüp bizi seven ve bizi tercih eden müşterilerimizi arttırmak öncelikli hedefimiz. Gerçekleştirdiğimiz her hedefimiz ve attığımız her adımda yanımızda sizin de olmanızı diliyoruz. Böylece bizlerde her zaman ilerleyebilir, büyüyüp yükselerek gelişmeye devam edebiliriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR