• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Destan İnşaat Dekorasyon Prefabrik Ev Sistemleri

Adres :

Tekke Mahallesi No: 20 / Elmalı Antalya Antalya » Elmalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Gündoğdu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (505) 070 79 80

Whatsapp 2:

0 (505) 070 79 80

Ev yapımı oldukça zahmetli ve maaliyetli olabiliyor. Bu konu da tedirgin olan sizler için prefabrik yapılar daha pratik ve uygun olabilir. Çoğunlukla yanlıklar için tercih edilen ve daha az maaliyetli olan prefabrik evler aynı zaman da zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Çok çabuk biten inşaatı zaman kaybını önler. Üstelik görüntü olarak da oldukça güzel görünürler.

Antalya çelik konstrüksiyon ve prefabrik sektöründe hizmet veren firmamız lüks prefabrik yapılarıyla ve modern dizaynıyla rakiplerinden önde gelmektedir. Yapı inşaat sektöründe uzmanlaşmış olan firmamız yaptığı işlerde adından kalite ile söz ettirmektedir. Sektörde her zaman en iyisi olarak kalabilmek için sürekli çalışmaya ve gelişmeye devam etmekteyiz. Her biri alanında uzmanlaşmış olan çalışma kadromuz ve firma kalitemiz ile müşteri memnuniyeti kaçınılmazdır. Kullandığımız malzemeler son derece kaliteli olup uzun süre dayanıklılık sağlar. Çalışanlarımızın ustalığı ise ortaya kusursuz işler çıkartır. Özveri ile çalışan kadromuz iş disiplini ve saygıdan ödün vermezler. Oldukça uygun bir fiyat listesi olan firmamız ekonomik olarak da sizi destekler.

Prefabrik yapı inşaatı dışında dış cephe mantolama, tesisat ve tadilat hizmetleri de veren firmamız bütün yapı işlerinizde size yardımcı olabilmektedir. Isıtma sistemleri, elektrik ve su tesisat işleri için de firmamıza rahatlık ile ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan geçmiş işlerimize bakarak firmamız hakkında fikir sahibi olabilir ve sormak istediğiniz sorularınızı bize sitemiz üzerinden yöneltebilirsiniz.

Şube 2-Yeniköy Mahallesi Döşemealtı /Antalya

Şube 3 -Sarıgerme Fevziye Mahallesi Fethiye/ Muğla

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR