• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Detay Koltuk ve Perde Yıkama

Adres :

- İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Sarı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 034 53 65

Whatsapp 2:

0 (541) 442 00 65

Evlerimizdeki, araçlarımızın içindeki, her türlü koltuk yüzeyi belli bir zamandan sonra kirlenir ve temizlenmeye ihtiyaç duyar. Bu temizliği kendimiz yapmaya çalıştığımızda çok yoruluruz, ya da istediğimiz sonucu elde edemeyiz. Bunun sonucunda da yalnızca yorgunluğumuzla kalırız ve ortada temiz bir sonuç da olmaz. Biz Detay Koltuk ve Perde Yıkama olarak, ihtiyaç duyduğunuz her alanda, detaylı temizlik hizmetleri veriyoruz.

İstanbul temizlik sektöründe gün geçtikçe adımızdan daha çok bahsettirmeye devam ediyoruz. Birçok alanda, sizlerden gelen talepler doğrultusunda hizmetlerimize hız kesmeden yenilerini ekliyoruz. Firmamız temizlik alanında pek çok farklı konuda sizlere yardımcı oluyor. Koltuk yıkamadan stor perde yıkamaya, araç içi koltuk yıkamaya kadar pek çok farklı alanda hijyen sağlıyoruz. Alanında deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile her temizlik işlemini büyük bir disiplin anlayışı ve ciddiyet ile sürdürüyoruz.

Temizlik işleminde kullandığımız cihazlarımızın tümü, profesyonel ve son teknoloji cihazlardan oluşmaktadır. Bu cihazların hiçbiri koltuk yüzeylerinde ya da perdelerde herhangi bir tahribata yol açmamaktadır. Böylece yaptığımız her işlemden maksimum memnuniyet duymanızı da sağlıyoruz.

Şirketimizin en değer verdiği husus, siz değerli müşterilerimizin aldığınız hizmetten memnun olmalarını sağlamak. Bu amaç doğrultusunda da müşterilerimiz ile kurduğumuz ilişkilerde her zaman dürüstlük, ciddiyet ve şeffaflık ilkesini hiçbir zaman elden bırakmıyoruz. Bu sayede de her zaman tercih edilen bir şirket olmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR