• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dgn Detailing

Adres :

Karlıktepe Mah. Cengiz Topel Cad. Ara Sok. No: 11 İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oktay Dağıstan

E-Posta Adresi :

dgndetailing@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 652 17 18

Whatsapp 2:

0 (531) 729 90 70

Kartal’da araç severlerin uğrak yeri haline gelen firmamız Dgn Detailing birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul otomotiv sektörü artan nüfusa ve teknolojiye bağlı olarak büyümekte ve gelişmektedir. Bizler firma olarak sizlere detaylı araç temizleme, pasta cila, susuz motor yıkama hizmetleri, oto kaput uygulamaları, iç dış araç temizleme, jant temizleme ve kil uygulamaları hizmetlerini sunmaktayız.

Firma olarak müşteri memnuniyetine çok önem vermekteyiz. Müşterilerimizin zaman içinde güvenini kazanarak devamlı müşteri haline gelmelerini sağlamaktayız. Tüm uygulamalarımız araçlarınızın daha temiz, bakımlı, renklerinin daha parlak olmasını ve daha estetik durmasını sağlayan özelliklerdir. Pasta cila uygulamasında aracınızda oluşan lekeler, çizikler giderilmeye çalışılır. Aracınıza yapılan bu bakımlarla ikinci el piyasa da değeri artacaktır. Yapılan her uygulama için kullanılan malzemeler birinci kalitededir. Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız bu anlamda başarılı işlere imza atmaktadır. Firma çalışanlarımız işlerinde uzman, eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Firmamız sektörde öncü konumda olan bir firmadır. Firmamızın yıllardır sektöre verdiği emek ve başarılı hizmetler lider konuma kısa zamanda ulaşmamızı sağlamıştır. Gerek var olan yerini korumak gerekse daha da iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler için uyguladığımız uygun fiyat politikamız çok beğenilmekte, ilgi görmekte ve müşteri portföyümüzü genişletmek konusunda bizlere yardımcı olmaktadır. Bizleri arayarak uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler