• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

D.hisar Etli Ekmek Selçuklu

Adres :

Kosova Mahallesi Furkan Sokak 21/c Büyükkayacık Osb Selçuklu Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Fidan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 490 32 79

Konya ile özdeşleşmiş etli ekmek lezzetini en geleneksel yöntemleriyle sizlerle buluşturan D.hisar Etli Ekmek Selçuklu restoranı olarak bizler sizleri yöresel lezzetimiz etli ekmekle buluştururken aynı zamanda restoranımızın tarihi detaylarıyla da ağırlıyoruz. Yöresel lezzetimizi en lezzetli haliyle denerken Konya’ya ait detaylarla süslenmiş olan restoranımızda sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Konya restaurant sektörü içinde yıllardır faaliyet göstermekte olan bir restoran olmamızın yanı sıra aynı zamanda restoran çalışanlarımızın her birinin alanında deneyimli olması sayesinde de sizlere kusursuz bir hizmet verebiliyoruz.

Sadece Konya Selçuklu’da restoran hizmeti veren bir kuruluş olmanın ötesine geçerek Konya’nın turizmine de katkıda bulunacak lezzetlerle sizleri buluşturmaya devam ediyoruz. Siz müşterilerimizin beğenileri ve yüksek memnuniyeti doğrultusunda geliştirmiş olduğumuz hizmetlerimizle üretimlerimizi her geçen gün artırarak sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çalışmayı sürdürüyoruz. Etli ekmeğin yanı sıra Konya’ya özgü pek çok lezzeti bir arada bulabileceğiniz restoranımızda kendi damak tadınıza yakın yiyeceklerle de doyurucu lezzetleri deneyebilirsiniz.

Etli ekmeği ile meşhur olan Konya ilimizde Konya böreği ve Mevlana böreği gibi bu bölgeye özgü yemeklerle de sizlere en doğal lezzetleri sunabiliyoruz. Konya’ya geldiğinizde en lezzetli ve doğal haliyle Konya’ya özgü yemeklerin tadına bakabileceğiniz restoranımızda sizlere farklı lezzetleri yeni menülerimizle sunmaya devam ediyoruz. İşinin ehli aşçılarımızla birlikte damak tadınıza uygun lezzetleri en iyi şekilde sizlere servis edebiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR