• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dicle Otomotiv

Adres :

Bahçelievler Mah. Mardin Yolu 261 Sok. No: 93 Küçük San. Sit. 1. Blok Şırnak Şırnak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Barış

E-Posta Adresi :

yasin__baris@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 307 42 73

Whatsapp 2:

0 (543) 446 73 00

Whatsapp 3:

0 (541) 307 42 73

Şırnak oto yedek parça sektöründe hizmet vermekte olan işletmemiz, geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Aracınız ile karşılaşabileceğiniz her türlü sorun için önceden hazırlıklı olmaya çalışan işletmemiz, bu sayede aracınıza hızlı bir şekilde müdahale edebilmektedir. Ayrıca hazırlıklı olmak işletmemizin tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. Amacı yalnızca siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek olan işletmemiz bu anlamda kendini yenilemeye de çaba göstermektedir. Özellikle kullanılan ekipmanda çağı yakalamaya çalışan işletmemiz, teknolojinin de yardımı ile aracınız ile ilgili durumlarda sizlere yardım etmek için hazır bulunmaktadır.

Oto tamiri dışında yedek parça konusunda da danışabileceğiniz işletmemiz, ihtiyaç duyduğunuz yedek parçaları en hızlı şekilde tedarik ederek aracınıza monte etmektedir. Böylece aracınızı mümkün olan en kısa sürede teslim almanızı sağlamaktadır. Sizler de araç tamirinde hızlı çözümler için işletmemizi tercih edebilirsiniz.

Otomobil tamiri konusunda yalnızca hızına güvenmeyen işletmemiz aynı zamanda sizlere etkili çözümler de sunmaktadır. Otomotiv sektöründe geçici çözümlere sıkça rastlansa da, işletmemiz aracınız ile aynı sorunu yeniden yaşamanızı önlemek için sağladığı çözümlerin kalıcı olmasına özen göstermektedir. Aynı sebep ile işletmemiz yalnızca tamir değil bakım konusunda da hizmet vermektedir.

Kaporta ve araç bakımı söz konusu olduğunda güvenebileceğiniz yerlerden olan işletmemizde aracınıza bakım yaptırabilirsiniz. Böylece eğer varsa mevcut sorunlarınızdan kurtulduğunuz gibi ortaya çıkabilecek problemler için de önlem almış olursunuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR