• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Didem Aşık Beauty

Adres :

Bostanlı Mahallesi İsmail Sivri Sokak No: 6 Daire: 1 Bostanlı ( Ing Bankası ve Madame Coco Yanı ) İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Didem Aşık

E-Posta Adresi :

didemasik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 141 11 90

Didem Aşık Beauty olarak İzmir'de verdiğimiz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. İzmir güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız Didem Aşık Beauty olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sunduğumuz hizmetler geçmişten beri insanların önem verdiği güzellik üzerinedir. Birçok farklı türde anlamı olan güzelliğin, gerçek anlamı kendini istediği gibi görmektir. Bizler de güzellik merkezi olarak birçok farklı türde hizmeti müşterilerimize sunarak onların kendilerinde istedikleri değişikliği yapması ve mutlu bir şekilde merkezimizden ayrılmasını hedeflemekteyiz.

Güzellik merkezimizin sunduğu ilk hizmetimiz bölgesel incelmedir. Bölgesel incelme hizmetimiz insan vücudunun belirli bir bölgesinde biriken yağ ve kiloların özel cihazlarımız ile birlikte yok edilmesi işlemidir. Çok hızlı sonuç veren bu hizmetimiz işlem sonrası hemen gözle gözlemlenebilir bir şekildedir. İnsan dağlığı için de hiçbir tehlikesi bulunmayan bu işlemimiz en son teknoloji cihazlarımız ile birlikte müşterilerimize sunmaktayız. Bir diğer hizmetimiz ise cilt bakımı hizmetidir. Birden fazla cilt bakım hizmeti türü sunan merkezimiz temel olarak bu hizmetinde cildinize sağlıklı bir görüntüye kavuşturmak ve cildinizi nemlendirerek gençleştirmektir.

Firmamızın hizmetlerinden birisi de lazer epilasyon hizmetimizdir. Lazer epilasyon hizmetimiz insan vücudunda istemeyen tüylerin köklerini yakarak temelli olarak uzamasını önleyen hizmetimizdir. Bir diğer lazer epilasyon türümüz buz lazer epilasyon ise tamamen aynı görevi yapmakta ancak buz kullanılarak yapıldığı için işlem sırasında daha az acı vermektedir. Merkezimizin diğer hizmetleri ise şöyledir; kalıcı oje uygulaması, kalıcı eyeliner uygulaması, microdabling kaş tasarımı ve ipek kirpik uygulamasıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR