• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dies Spa

Adres :

Beşyol Mah. Birlik Cad. No: 2 İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ersan İspiroğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 123 55 17

Dies Spa olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul hamam sauna ve masaj salonu sektöründe hizmet veren Dies Spa firması olarak en üst kalitesini hedef belirleyerek yola çıkmıştır. Çalıştığımız sektörde her zaman en iyi hedeflediğimiz için yaptığımız çalışmalarda bu doğrultudadır. Çalışmalarımız ilk olarak çalışan seçiminde başlamıştır.

Çalışanlarımız sektörü de eğitimli, çalışkan, özverili, deneyimli ve uzman insanlardır. Çalışanlarımız sektörü de takip ettiği için her yeni gelişmeyi yakından takip etmekte ve yeni çıkan teknikleri de en iyi şekilde öğrenme gayreti içindedir. Müşterilerimiz firmamızdan ayrılırken ki memnuniyetleri bizim için çok önemlidir ve gelişmemiz için de çok büyük bir önem arz etmektedir.

Firmamız sektöründe en iyi hizmeti ve sektöründeki yerini daha da yukarılara çekmek için yenilikçi bir hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Müşterilerimizin bize olan güveni ve memnuniyeti de şu an sektörümüzde öncü firmalardan olmamızı sağlamıştır.

Misyon olarak her zaman daha iyi, daha üst seviye ve daha gelişmiş hizmeti nasıl veririz nasıl yaparız sorusuna yanıt aramak ve vermektir. Bu misyon doğrultusunda her müşterimizle memnun ayrılmaktan gurur duyma onuru bize yaşatmaktadır. Aynı zaman da sizin memnuniyetiniz için size en uygun fiyat politikası ile gelmekteyiz. Bizden hizmet alam için tek yapmanız gereken bize e-posta ya da telefonunuz yolu ile aramak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR