• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dikmen Petshop

Adres :

Pazar Mah. Hacı Molla Cad. No: 19 Amasya » Suluova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şaziye Dikmen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 771 02 06

Whatsapp 2:

0 (545) 824 40 26

Dikmen Petshop çalışanları olarak beslediğiniz canlıların mamalarına ve bu gibi ihtiyaçlarına ilişkin sizlere hizmet vermek istedik ve bu hizmetin hızlı ve kaliteli olması adına ne gerekiyorsa yapmaya birmilyonnokta.com üyesi olarak oldukça sabitlendik. Sizlerin nasıl bir talep içerisinde ve istek içerisinde olduğunuzu oldukça iyi bildiğimiz için karşılığını alacağımızdan hiçbir zaman şüphemiz olmadı. Verilen emekler hiçbir zaman boş kalmayacaktır zihniyetiyle neleri başarabileceğimizi oldukça iyi biliyoruz ve bu gidişatın mutluluğunu sizlerle yaşamak istiyoruz.

Amasya evcil hayvan alanında verdiğimiz bu hizmet beslediğiniz canlılarınızın sağlıklı bir yaşam sürmesine de oldukça büyük etki sağlıyor. Mesela hayvandan hayvana verilen besinler gayet değişebiliyor ve bunlara dikkat etmeniz gerekiyor. Yoksa gerekli vitaminlerden eksik kalması söz konusu olabiliyor ve bu da bazı belli başlı hastalıkları kapılmalarını sağlıyor. Dolayısıyla biz bu konulardan sizlere oldukça iyi bir şekilde yardım etmeye hazırız.

Hayvanlarınıza verdiğiniz yemeğin miktarı da oldukça önemlidir. Bunları ne kadar sıklıkla verdiğiniz de oldukça önemlidir ve oldukça dikkat etmeniz gereken bir konu olarak karşımıza gelir. Onun için bu konularda da bilinçlenmeniz sizlere büyük faydalar sağlayacaktır. Yoksa obez olmaları ya da hareketsizlikten oluşan hastalıklar gibi durumlar yaşanabilir ve bu mutsuzluk yaratan sonuçlara ister istemez sürükleyebilir. Her zaman tedbirli olmanız ve uzman kişilerden destek almanız gerektiği için sizleri işletmemize davet ederek bu hizmetten faydalanmanızı bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR