• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dil&las Sıfır Ve 2.el Alım Satım

Adres :

Cumhuriyet Mah.yavuz Sultan Selim Caddesi No: 4 Dilovası/kocaeli( Mng Kargo Yanı E5 Karşısındayız ) Kocaeli » Dilovası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Turan-rıdvan Bingöl

E-Posta Adresi :

emrah04turan1991@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 261 84 00

Whatsapp 2:

0 (543) 261 84 00

Whatsapp 3:

0 (533) 038 04 31

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Dil & Las Sıfır ve 2. El Alım Satım birmilyonnokta.com üyesidir. Oto lastik hizmetleri veren firmamız yılların deneyimini hizmet kalitesine yansıtmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti ilke edinerek faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri kesintisiz hizmetler sunmaktayız. Sizlere tüm hizmetlerimizi uzman bir ekiple profesyonel olarak sunmaktayız. Yıllardır hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesiyle istikrarı yakalamış bir firma olarak emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Kocaeli hizmet sektöründe faaliyet gösteren öncü firmalar arasında yer almayı başardık. Hizmet verdiğimiz bölgede önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Firmamız sıfır ve ikinci el oto lastik satışları yapmaktadır. Ayrıca yol yardım hizmetleri ve oto lastik tamiri de yapmaktayız. Firma olarak 7/24 kesintisiz mesai saatlerimizle sizlere her daim hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları yol yardım ve oto lastik hizmetlerini hızlı ve pratik bir şekilde sunmaktayız. Sizlere satışını yaptığımı lastikler birinci sınıf kalitede olup uzun vadede güvenle kullanabilirsiniz.

Müracaat edebileceğiniz güvenilir bir adres olarak sizlere sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi hizmetler sunmaktayız. Ticari kaygıdan uzak nitelikli hizmetleri profesyonel bir şekilde sizlere sunan firmamız ilk günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet politikası benimsemiştir. Sizlere tüm hizmetlerimiz bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla sunuyoruz. Kaliteli hizmetleri makul fiyatlarda istifadenize sunarak rekabet ettiğimiz alanda rakiplerimizden farklı ve ayrıcalıklı hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler