• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dilovası Serpil Sarmış Sürücü Kursu

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Bağdat Caddesi No: 6 / B Dilovası / Kocaeli - Orhangazi Mahallesi Bağdat Caddesi No: 113/1 Kocaeli » Dilovası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serpil Sarmış

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 766 77 55

Whatsapp 2:

0 (551) 449 09 90

Dilovası Serpil Sarmış Sürücü Kursu markamız, kendi alanında lider işletmeler arasında yer almakta ve Kocaeli ili Dilovası bölgesindeki hizmetlerine de birmilyonnokta.com internet web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Profesyonel düzeydeki eğitim kursu hizmetleri ile Kocaeli Dilovası sürücü kursu hizmetleri alanında en çok tercih edilen işletmeler arasında yer alan firmamız, pek değerli müşterilerinin genel memnuniyet seviyesine de oldukça önem vermektedir.

Sürücü kursu hizmetleri kapsamında oldukça nitelikli ve profesyonel düzeyde teknik hizmet standartları ile öne çıkmakta olan Dilovası Serpil Sarmış Sürücü Kursu markamız, oldukça uygun ve makul fiyatlı bir teknik hizmet skalasına da sahiptir. Birinci sınıf kalitede araç filosu ve kendi alanında yüksek deneyim ve tecrübe sahibi eğitmen kadrosu ile hizmetlerine devam etmekte olan firmamız, direkt olarak sürücü odaklı bir eğitim stratejisini de benimsemiş durumdadır. Oldukça zengin kapsamlı ve geniş içerikli bir sürücü kursu eğitim portföyü de bulunan Dilovası Serpil Sarmış Sürücü Kursu işletmemiz, pek çok çeşitli iletişim yollarını da marka bünyesinde ihtiva etmektedir.

Kocaeli ili Dilovası ilçesinde yer alan işletme şube merkezi ile kendi alanında en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan Dilovası Serpil Sarmış Sürücü Kursu markamız, güvenilir sürüş eğitimleri alanında da en popüler işletmeler içerisinde bulunmaktadır. Gün içerisinde işletmemiz hizmetlerine; marka web sitemiz, GSM telefon numaramız veya kurumsal e-posta adresimiz anında erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR