• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dimçayı Rüya Park

Adres :

Akçatı Mahallesi Dimçayı Caddesi Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necip Kozak

E-Posta Adresi :

necipkozak@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (533) 741 02 19

Whatsapp 2:

0 (553) 922 50 96

Antalya restaurant sektöründe hizmet veren Dimçayı Rüya Park birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Yemek yemek sadece temel bir ihtiyaç değil aynı zamanda da büyük keyiftir. Yemeklerin içerisinde ise de en güzel keyfi balık vermektedir. Masmavi denizin ve suların içinde yaşayan bu canlılar sağlık açısından ne kadar önemli olsa da damakta bıraktığı tadın yerini asla tutamaz.

Alabalık çiftliğimize gelerek doğanın kalbinde olan bu restoran ile aileniz, sevdikleriniz ve yakınlarınız ile de keyifli vakit geçirebilirsiniz. İçecek seçeneklerimiz ile de sofralar daha güzel olurken çok lezzetli bir balığında gerçek tadı ile tanışacaksınız.

Diçmayı Rüya Park olarak sizlerin her zaman yanındayız. Balıklar uluslararası sağlık kritelerine uygun olan alanlarda hazırlanmaktadır. Sonrasında ise de çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Bunun yanında ise de balık nerede yesek dendiğinde ise ilk akla gelen Dimçayı Rüya Park olmaktadır.

Lezzetli ve hoş bir balık yemekten çok daha fazlasını hissedeceksiniz. Dilerseniz sevdikleriniz ile kahvaltı yapmak için gelebilirsiniz. Toplu kahvaltı organizasyonu, kutlamalar ve diğer etkinlikler içinde düşünebilirsiniz.

En iyi balık restoranı olmak için gece gündüz demeden çalışmaktayız. Durmadan da çalışmaya devam edeceğiz. Alabalık yemek yemek için ve ayrıca da balık yenecek yerler sırasında da ideal bir yerdir. Daha detaylı bilgi almak, rezervasyon yaptırmak için bizi arayabilirsiniz. Rahatlıkla ama korunarak sağlık ve hijyen standartları için bir telefon mesafesindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR