• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dinar Yol Yardım

Adres :

Dinar Afyon Afyonkarahisar » Dinar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Güçlü

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 472 51 64

Whatsapp 2:

0 (542) 472 51 64

Whatsapp 3:

0 (535) 484 51 64

Dinar Yol Yardım ailesi olarak, her türlü sıkıntınızda sizlere en iyi çözümü sunmak için buradayız. Kurtarıcı araç vasıtası ile araç taşıma ve yol yardım hizmeti sunmaktayız. İş azmimiz ve disiplinli çalışmamız sayesinde sektördeki diğer firmalar arasından hızla öne çıkmış bulunmaktayız. Sunmuş olduğumuz yüksek hizmet kalitesi ile araç sayımızı artırmış forklift taşıma hizmetleri ile hem hizmet hem de müşteri portföyümüzü genişletmiş bulunmaktayız.

Sektördeki hızlı yükselişimiz ve yaptığımız yeniliklerle büyük katkılar sağlayarak Afyonkarahisar yol yardım sektöründe en iyisi olma yönündeki kararlılığımızı ve hevesimizi sürdürmekteyiz. Üstün iş ahlakımız ve dürüst çalışma prensibimiz sayesinde her geçen gün artan müşteri sayımız ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel araç kadromuz ve araç filomuzla oto kurtarma alanında faaliyet göstermekteyiz. Yüksek müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermekteyiz.

Sektörde öncü, lider bir kuruluş olmayı hedeflemekte ve siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunma amacıyla profesyonel adımlarla büyümeye devam etmekteyiz. Uzun süredir faaliyet gösteren şirketimiz kurtarma araçlarımız ve profesyonel destek ekimizle çekici hizmetimizi 7 gün 24 saat kesintisiz vermekteyiz. Amacımız her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, müşterilerimize ucuz, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktır. Kaliteli hizmetimizle sorunsuz ulaşım sağlamak hedefimizdeyiz. 7 gün 24 saat olmak üzere, şehir içi veya şehir dışı bir kurtarıcıya ihtiyaç duyduğunuz hizmette her zaman yanınızdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR