• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dinç Hurda Metal

Adres :

Elmalı Antalya Antalya » Elmalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veysel Dinç

E-Posta Adresi :

dincahmet09az@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 822 20 77

Antalya hurdasektöründe bölgenin önde gelen işletmelerinden olan firmamız, yılların getirdiği tecrübe ile müşteri odaklı çalışma sistemini oturtmayı başarabilmiştir. Uzun yıllardır bu işin içinde olan ve metal ve geri dönüşüm konusunda uzmanlaşan firmamız, bu uzmanlığını müşteri odaklı bir strateji ile birleştirerek sektörde büyük başarılara imza atmıştır. Yıllardır müşteri odaklı çalışma prensiplerinden ayrılmamış olan firmamız, bu sayede birlikte çalıştığımız birçok müşterimizden de tam puan almaktadır. Bölgede en çok tercih edilen işletmelerden olan firmamız, hedefini daima ulaştığının bir üstüne koymaktadır. Bu anlamda işletmemizin bir sonraki amacı önce Türkiye’de arından da dünya genelinde bilinen bir isim haline gelmektir.

İşletmemiz özellikle müşteri odaklı çalışma sistemi ile dikkat çekerken hizmette esneklik de firmamızın çok tercih edilmesinin sebeplerinden biridir. Kendini müşteri isteklerine göre ayarlayabilen uzman ekibimiz ile birlikte çalıştığımız siz değerli müşterilerimizin işlerini zorlaştırmadan işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda hizmetlerimizde gerekli yerlerde daha esnek tavırlar sergileyebilmekte, programımızı sizlerin isteklerine göre şekillendirmekteyiz.

İşletmemiz her anlamda müşterisini ilk sıraya koyan bir anlayış geliştirdiğinden, işimizi yaparken de en iyi kaliteyi sağlamaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimizi memnun edecek işler yapabilmek adına sektörü her an takip ediyor ve yenilikler açık bir tavır sergiliyoruz. Teknik ekipmanlarımızın bakım ve onarımı ve gerekirse yenilenmesini sağlıyoruz. Bu özelliklerimiz ile karşı tarafa güven veren bir işinde tecrübeli bir imaj çiziyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR