• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dinç Ticaret

Adres :

Park Mahallesi Hüseyin Çondur Sk. No: 33/1a Germencik/aydın Aydın » Germencik

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Dinç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

isml_dnc35@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 170 52 82

Evlerinizin veya işyerlerinizin iki temel ihtiyacını gidermeye devam ediyoruz. Sizlere sunduğumuz tüp ve su hizmetleri ile bir telefon kadar yakınınızdayız. Bir firma olarak hizmet prensibimiz sizlerin güvenini kazandıran kaliteli bir hizmettir. Bu amaçla ilk günden beri çizgimizi koruyarak istikrarla sizlere kaliteli hizmetler sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamış bir firma olarak geniş bir kesime hitap etmenin haklı övüncünü yaşıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin neticesini ziyadesiyle gören firmamız her seferinde daha kaliteli hizmetler vermek adına sizlerin huzurundadır. Bizler sağlam ve güvenilir bir firma olarak sizlerin gönül rahatlığıyla alışveriş yapması için elimizden geleni gayreti gösteriyoruz. Verdiğimiz hizmetin hassasiyeti bilen bir firma olarak sizler için en iyisini sunuyoruz.

Aydın alışveriş sektörü olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden geri durmadan her defasında kendimizi geliştirerek ve büyüterek sizlere daha iyi hizmetler sunma gayreti içerisinde olduk. Biz üzerimize düşen her görevi hakkıyla yerine getirerek sizlerin uğrak adresi olmaya devam ediyoruz. Firmamız tüp ve piknik tüpü, su siparişleri almakta ve evlerinize veya adreslerinize teslim etmektedir. İki temel ihtiyacınızı gidermeye yönelik hizmetlerimizle sizlerin yanındayız.

Sizlere sunduğumuz makul fiyatlarla bizleri tercih etmeniz için bir fırsat daha sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde sizlerin bir numaralı tercihi olmayı başardık. Sizden gelen bu teveccühe layık olmak adına güvenceli ve kaliteli hizmetlerimizde süreklilik göstererek karşılık veriyoruz. Siz müşterilerimiz bizim için değerlisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR