• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Direksiyon Eğitmenim

Adres :

- İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Duygu Yılmaz

E-Posta Adresi :

direksiyonegitmenim@yandex.com

Whatsapp 1:

0 (531) 495 75 05

Direksiyon eğitmeni olarak İstanbul / Bakırköy de sizlere hizmet sunmaktan büyük keyif alacağız. Profesyonel olarak özel direksiyon eğitimi için sizlere destek vermekle kalmayıp otomatik vites direksiyon eğitimi için de kollarınızı sıvamanızı tavsiye ederiz. Bayandan direksiyon eğitim almak isteyen bütün bayan sürücü adaylarına özel direksiyon eğitimi verilebilir.

Direksiyon eğitmeni dendiğinde , kursiyerlere belge sınıfına göre kullanılacak aracı tanıtma, hem teorik hem uygulamalı eğitimler verebilen , trafikte güvenli ve akışa uygun bir biçimde aracı nasıl kullanmaları gerektiği hususunda yardımcı olan ve ehliyet sınavına hazırlanmalarını sağlayan kişilere denir. Güvenli araç kullanımını yapabilmesi için gerekli bilgiyi vermekle , sürüş uygulamaları sunmak, araçların bakımını yapmak ve kontrol etmek gibi bilgileri kursiyerlere vermektir.

Direksiyon eğitmeni olarak sizlere araç içinde oturma ve koltuk düzenlemesi hususunda da yardımcı olmaktayım. İstanbul trafiğinde aracı kontrol etmek oldukça zordur ve ben sizlere zoru başarmanın yollarını öğretmekle kalmayıp, levhaların anlamlarını öğreterek yola daha yoğun adapte olmanızı sağlayacağım.

Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve uygulanabilir eğitimi vererek kendinizi güven altına almanızı sağlamaya çalışmak en büyük görevlerim arasındadır. Tarafıma iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve online olarak mesaj atabilirsiniz. En kısa sırada sizlere dönüş yaparak, gerekli ve detaylı bilgiyi sunmaya çalışacağım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR