• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diş Hekimi Mehmet Dinekli Ergani Özel Diş Kliniği

Adres :

Adnan Menderes Mahallesi Ömer 4 Sitesi B Blok No: 10b2h ( Ergani Devlet Hastanesi Karşısı ) Diyarbakır » Ergani

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Dinekli

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 271 26 91

Diş Hekimi Mehmet Dinekli Ergani Özel Diş Kliniği adlı firmamız, birmilyonnokta.com üyesidir. Merkezimizdeki hekimlerimizle alanındaki en yeni teknolojiyi kullanarak hastalarımıza en doğru ve en sağlıklı hizmeti ekonomik fiyatlarla sunmaktayız. İşlemlerimiz sırasında kullandığımız cihazlarımız uluslararası standartlara uygundur. Sizlere modern, konforlu ve hijyen şartlarına uygun olarak temizlenmiş bir ortamda ağız ve diş sağlığınıza en uygun tedavileri sunmaktayız.

Gülüşümüz, bizi yansıtır. İnsanlarla iletişim halindeyken, aynaya baktığımızda veya fotoğraf çektirirken sağlıklı dişlerle estetik bir gülüşe sahip olmak isteriz. Gülüş estetiği sektörü, son günlerin en çok büyüyen sektörlerinden biridir. Merkezimizde size en güzel gülüşü sağlayacak gülüş estetiği uygulaması, alanında uzmanlaşmış doktorlarımız tarafından uygulanmaktadır. Diş ağrısı, ağız kokusu ve diş kaybı gibi ağız ve diş problemleri yaşayan hastalarımızın sorunlarını doğru tespit ederek onlara gereken diş tedavisini uygulamaktayız. Sizlerin sağlığını önemsiyoruz. Merkezimizde kullandığımız tüm cihazlarımız sizlerin sağlığı için itinayla sterilize edilmektedir.

Sizlerin memnuniyeti ve beğenisi için mesleğimizdeki son bilimsel çalışmaları yakından takip etmekte ve taleplerinizi en güzel şekilde yanıtlamak adına kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma ahlakıyla siz değerli hastalarımızın ihtiyaç duyduğu ağız ve diş sağlığı tedavisi hizmetini sunmaktayız.

Vizyonumuz, daima daha kaliteli hizmet sağlayarak Diyarbakır ağız ve diş sağlığı sektöründeki etkinliğimizin artmasıdır. Acil tedavi gerektiren diş ağrılarınızda ve diş yaralanmalarınızda acil servisimizin tedavi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR