• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diş Hekimi Meltem Gürbüz

Adres :

Mithatpaşa Mah.uzun Mehmet Cad. Çıkrıkçı 2 İşhanı Kat: 2 No: 4 Zonguldak Zonguldak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meltem Gürbüz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

h.meltem@yahoo.com

Whatsapp 1:

0 (542) 324 78 08

Whatsapp 2:

0 (542) 324 78 08

Hem estetik olarak hem de sağlıklı yaşam noktasında vücudumuzun en önemli bölümlerinden biri olan dişlerinizle ilgili tüm endişeleri ve rahatsızlıkları ortadan kaldırmak üzere sizlere Diş Hekimi Meltem Gürbüz kliniğimizde hizmet veriyoruz. Endodonti alanında doktorasını tamamlamış olan diş hekimimiz Meltem Gürbüz ile birlikte kliniğimizde pek çok diş tedavisinde sizlere destek veriyoruz. İnsan ilişkilerinin Zonguldak sağlık sektöründe çok önemli olduğunun farkında bir klinik olarak sizleri rahat ettirmek için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz.

Kliniğimiz bünyesinde uzman doktorumuz sayesinde implant başta olmak üzere estetik diş uygulamalarından porselen dolgulara kadar pek çok alanda sizlere hizmet verebiliyoruz. Bunların yanı sıra gelişmiş teknolojileri ve yöntemleri de takip eden bir klinik olarak zirkonyum porselen kronlara yer verdiğimiz tedavilerimizde köprü uygulamalarını da yapabiliyoruz. Kök kanal tedavilerini de gerçekleştirebildiğimiz kliniğimizde cep derinliğini de azaltacak çalışmalar yapıyoruz.

Randevu sistemine dayalı hizmet anlayışımız sonrasında kaliteli bir şekilde kusursuz hizmet veren bir klinik olarak temiz ve modern bir muayenede hizmet alabilmenizin olanaklarını da sizlere sunuyoruz. Ağrı veya çeşitli rahatsızlıklar karşısında dayanılmaz durumlara sokabilen diş ve diş eti hastalıkları konusunda sorunları en iyi şekilde çözerek sizlere kaliteli hizmet desteğini de sunuyoruz. Hastalarımız için ayırdığımız zaman sayesinde her bir hastamızın sorunuyla detaylı şekilde ilgilenerek kaliteli ve ayrıcalıklı bir hizmet aldığınızdan emin şekilde tedavilerinizin gerçekleşmesini de sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR