• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Divan Koltuk Yıkama

Adres :

- Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Şimşek

E-Posta Adresi :

alisms542@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 635 53 84

Divan Koltuk Yıkama firması olarak Konya'da vermekte olduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Konya temizlik alanında hizmet veren firmamız Divan Koltuk Yıkama firması olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler temizliği insanların kendi başına yapması zor olan koltuklar üzerinedir. Bu temizlik hizmetimizde nerdeyse her yerde bulunan ve günlük olarak kullanılan koltukların detaylı şekilde temizliğini yapmaktayız.

Firmamızın temizlik hizmeti sunduğu ilk koltuk çeşidi araba koltuklarıdır. Araba koltukları çok fazla mikroorganizmayı bir arada tutan ve çok sık kirlenen ürünlerdir. Bu sebeple firmamız her türden arabanın koltuklarını temizlemekte ve bu temizlik işlemi ile araç koltuğunu ilk gün ki haline geri çevirmektedir. Bir diğer hizmetimiz ise yastık ve yataklar üzerinedir. Her gün çok uzun süreler uyku esnasında temas halinde bulunduğumuz bu ürünlerin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir. Çok fazla temas ettiğimiz için bu ürünlerdeki mikro-organizmaların bizleri hasta etmesi çok kolaydır. Bu sebeple de firmamız bu ürünler üzerine de temizlik hizmeti sunmaktadır.

Müşterilerine büyük önem veren firmamız önceden fiyat öğrenmek isteyen kişiler için eşi bulunmayan bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmetimizde temizlemesini istediğiniz koltuğunuzun fotoğraflarını bizlere atarak, koltuk temizliğinin ne kadar olacağını kesin bir fiyat ile öğrenebilirsiniz. Bir diğer hizmetimiz ise koltuk gibi yapıların taşınması çok zor olduğu için yerinde hizmet anlayışımızdır. Koltuğunuzu taşıma derdi olmaması için firmamız koltuğunuzun bulunduğu alanda koltuk temizliği yapabilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR