• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Divriği Konak Restaurant

Adres :

Mercantepe Mah.şemsi Bezirgan Sokak No: 6 Divriği Sivas Sivas » Divriği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Kocaoğlu

E-Posta Adresi :

hkocaoglu@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 285 07 90

Sizler için hazırladığımız çok nezih bir ortamda özel olarak hazırladığımız lezzetleri tatmanızı sağlayan işletmemiz geniş menüsü ile sizlere hizmet sunmaktadır. En başarılı şekilde sizlere damak tadınıza uygun en güzel lezzetleri hazırlamakta ve geniş salonumuzda sunmaktayız. Anadolu mutfağının ve özellikle Sivas’ın en lezzetli tatlarını özenle hazırlayarak sizlere sunuyoruz.

Hizmet verdiği alanda yıllardır en başarılı şekilde çalışmalarını sürdüren işletmemiz bu alanda sizlerin çok tercih ettiği adres olmaktadır. En güzel lezzetleri sizlerin konforu için özenle düzenlenen salonumuzda tadabilirsiniz. Sizleri en güzel şekilde misafir ederek en kaliteli servis hizmetini sizlere sunmaktayız. Özellikle deneyimli ve hünerli ustalarımızın hazırladığı özel lezzetler sizlerden çok ilgi görmektedir.

Sivas restoran işletmeciliği alanında sizlere en taze ve güzel lezzetleri en başarılı servis hizmetimiz ile sunmaktayız. Sevdikleriniz ile keyifli vakit geçirerek bu özel lezzetlerimizi tadabilirsiniz. Oldukça geniş bir menü sunarak sizlere Anadolu mutfağının en güzel örneklerini hazırlamaktayız. Bunun yanında Sivas mutfağının da en güzel tatlarını sizlere sunmaktayız.

Tamamen sizlere en lezzetli yemekleri hazırlamak için kurulan geniş mutfağımızda konusunda uzman ve deneyimli olan hünerli ustalarımız ve profesyonel mutfak ekibimiz çalışmaktadır. Bu özel mutfaktan çıkan harika yemekleri ise sizlere konusunda deneyimli olan servis personellerimiz en kaliteli hizmet ile sunmaktadır. Sizlerin memnuniyetini kazanmak ve sizlere en taze ve güzel lezzetleri sunmak için her zaman daha fazla çalışmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR