• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyarbakır Alanyaspor Futbol Okulu

Adres :

Miryıldız Halı Saha Alipınar Diyarbakır » Bağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Fidanten

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 244 13 36

Whatsapp 2:

0 (507) 240 30 96

Diyarbakır’da spor sektöründe hizmet vermekte olan Diyarbakır Alanyaspor Futbol Okulu isimli firmamız, birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Spor yapmak, fiziksel olarak da mental olarak da herkese iyi gelmektedir. Bu nedenle spor yapmak herkes için bir ihtiyaçtır. Çocuklar için de önemli bir gereksinim olan spor, hem enerji atmaya, hem zinde kalmaya, hem fiziksel anlamda gevşemeye hem de stres atmaya yardımcı olmaktadır. Uykunun düzene girmesini sağlayan spor, çok kapsamlı bir alandır. Futbol da sporun dallarından biri olup, hem eğlenceli, hem de öğrenmeye oldukça açık bir spor türüdür. Bu nedenle spor dalları arasında sıkça tercih edilen bir alandır. Biz de alanında uzman kadromuzla, futbol sporunu en ince detaylarına kadar çocuklarımıza öğreterek hizmet veriyoruz.

Her yaş grubu için eğitimlerimiz mevcuttur. Çocuklarımız için bireysel olarak futbol eğitimi sağlamaktayız. Alanında uzman ve deneyim sahibi antrenörlerimizle futbol sporunu çocuklarımıza öğretmekteyiz. Bu sporla çocuklarımızın hem eğlenmelerini sağlıyor, hem de profesyonel anlamda bu sporu en ince detaylarına kadar öğrenmelerine yardımcı oluyoruz. Bu nedenle gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Diyarbakır spor sektöründe hizmet sağlayan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini sunmaktadır. Çocuklarımızın bu sporu sevmeleri için titizlikle çalışıyoruz. İyi ve ahlaklı futbolcular yetiştirmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sizler de en kaliteli futbol okuluna oldukça makul ücretler karşılığında kayıt olmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR