• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Alper Büyükbayram

Adres :

Adalet Mahallesi Manas Bulvarı No: 47/b Kat: 26 Daire: 2601 Folkart Towers A Kule İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alper Büyükbayram

E-Posta Adresi :

buyukbayramalper@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 365 32 23

Doğru beslenme ve sağlıklı kilo verme konusunda uzman Diyetisyen Alper Büyükbayram birmilyonnokta.com üyesidir. Beslenme konusunda birçok bilginin yanlış bilindiği günümüzde doğru beslenme için bir uzmana ihtiyaç duyulmaktadır. İhtiyacınıza göre danışma gereği duyduğunuz uzman sağlıklı beslenme konusunda donanımlı olmalıdır.

Sağlıklı beslenme ve doğru bir programla kilo verme izlediğimiz yolun tanımıdır. Doğru besinleri hayatımızın başköşesine getirerek sağlıklı beslenmeyi hayat amacımız haline getirebiliriz. Kilo sorunları dışında da doğru beslenmeyi hayatımızın bir köşesine almanız konusunda yardımcı olmak en tabi görevimizdir. Farklı beslenme alışkanlıkları olan danışanlarımız için özel liste hazırlamaktayız. Vejeteryan beslenmeyi tercih eden bireylere uygun haftalık listeler sunmaktayız. Haftalık kontrol ve belirttiğiniz hedefinize göre diyet listeleriniz güncellenmektedir.

Kişiye özel beslenme programı ile takibinizi gerçekleştiriyoruz. .Hazırladığımız beslenme programı sağlıklı ve size hitap eden bir menüden oluşmaktadır. Tecrübemizle verdiğimiz hizmet ile doğru bir yol izlemeniz için çaba gösteriyoruz. Diyetleriniz süresince kilo ölçümü ve yağ takibi yapıyoruz. Yoğun çalışan danışanlarımızı düşünerek telefon üzerinden diyet takibi yapıyoruz.

İzmir diyetisyen sektöründe adımızdan sıkça söz ettirmenin gururuyla, doğru beslenmenin hayatınızda var olması için size uygun programlarla yanınızdayız. Fazla kilolarınızdan kurtulmak ve sağlıklı beslenmeyi bir amaç haline getirmek isterseniz yanınızda olmaya hazırız. Hayata sağlıklı gözlerle bakmanız için her geçen gün gelişen bilgi birikimimizle, doğru bir hayat programı sunmaktayız. Sağlık için ben de varım diyorsanız ofisimize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR