• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Beste Şeşenoğlu Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Adres :

Merkez Kuledibi Mahallesi Turgay Ciner Caddesi Hopa İş Merkezi Kat: 2 No: 97 ( Hopa Ticaret Odası Yanı ) Artvin » Hopa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Beste Şeşenoğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 467 33 08

Diyetisyen Beste Şeşenoğlu Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan ve oldukça rehavet gören firmamız, sağlıklı yaşam ve beslenme adına çığır açmış yenilikleri ile karşınızda. Uzun ve kaliteli bir yaşam için sağlıklı beslenmemiz şarttır. Birçoğumuz sağlıklı beslenmeye dair belli bir program uygulamıyor ve oldukça dengesiz besleniyoruz. Bu dengesiz beslenmeden kaynaklı birçok hastalık ile savaşıyor ve ömrümüzü hastalıklarla geçirmek zorunda kalıyoruz. İşte bu hastalıklardan kurtulmanız artık sağlıklı beslenme ile mümkündür.

Artvin danışmanlık, sporcu beslenmesi, çocuk ve genç beslenmesi, şeker ve tansiyon hastası beslenmesi, kurumsal beslenme, sağlıklı ve düzenli zayıflama ya da kilo alma gibi birçok hizmet ile karşınızda. İşinin ehli çalışan kadrosu ile firmamız, düzenli ve sağlıklı beslenmenize yardımcı oluyor gayet sağlam bir liste ile programlı bir şekilde beslenmenizi takip ediyor. Hasta olan müşterilerimize hastalığına faydalı olacak ve bu hastalığını atlatmasına yardımcı olacak bir beslenme listesi hazırladığımızı belirtmek isteriz. Sağlıklı ve dengeli bir şekilde zayıflamak ya da aynı şekilde kilo almak isteyenlere de sunduğumuz profesyonel diyet listesi ile yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme üzerine hizmet sunmakta olan değerli firmamıza iletişim numarası üzerinden anında ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. Ayrıca bizlere ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar