• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Beyzanur Akgül Beslenme & Diyet Danışmanlığı

Adres :

Altınkum Mah. 426 Sokak Somer Plaza No: 13/3 Altınkum Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Diyetisyen Beyzanur Akgül

E-Posta Adresi :

diyetisyenbeyzanurakgul@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 234 18 78

Değişen ve gelişen güzellik standartları içinde en fazla değişime uğrayan konu hiç kuşkusuz kilo olgusu... Son zamanlarda sosyal medyanın da etkisiyle beraber insanların kafasındaki ideal vücut algısı tamamıyla değişmiş durumdadır. Biz Diyetisyen Beyzanur Akgül Beslenme & Diyet Danışmanlık ailesi olarak sizleri bu konuda doğru şekilde yönlendiriyoruz.

Antalya diyetisyen danışmanlık sektörüne yeni bir soluk getiren işletmemiz, yüz yüze danışmanlığın yanı sıra verdiği online danışmanlık hizmetleri sayesinde rakiplerinin önüne geçmeyi başarmıştır. Alanında başarılı ve profesyonel diyetisyenlerimiz sayesinde, sizlerin endişeleriniz doğrultusunda doğru ve nitelikli hizmetler sunuyoruz. Yalnızca bizi tercih eden müşterilerimize uygun olarak sunduğumuz diyet ve beslenme programları sayesinde kişiye özel hizmet sunuyoruz.

Bizi tercih eden siz değerli müşterilerimize her zaman verimli ve nitelikli hizmet sunmak işletmemizin en temel hedeflerinden biridir. Bu amaç doğrultusunda da, sizlerin tıbbi geçmişlerini de göz önünde bulundurarak pek çok farklı faktörü danışmanlık hizmetine ekliyoruz. Sizlerin sağlığı bizim için oldukça değerlidir, bu değeri sürdürebilmek ve hayat kalitenizi yükseltmek için bize düşen görevi hakkı ile tamamlıyoruz.

İşletmemizin bir diğer hedefi de sektördeki diğer firmalara, yaptığımız işler ve verdiğimiz kusursuz hizmet ile örnek oluşturabilmektir. Bu amaç doğrultusunda hiç durmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizler de diyet ve beslenme danışmanlığını doğru ve kaliteli şekilde alabileceğiniz bir işletmeyi tercih etmek istiyorsanız, sizlere memnuniyetle danışmanlık hizmetleri sunacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR