• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Büşra Meral Beslenme ve Diyet Merkezi

Adres :

Güngören Mahallesi Turgut Özal Caddesi Birlik İş Merkezi No: 55 Kat: 1 İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Büşra Meral

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dyt.busrameral@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 791 31 98

Diyetisyen Büşra Meral Beslenme Ve Diyet Merkezi olarak İstanbul’da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. İstanbul danışmanlık alanında hizmet vermekte olan firmamız Diyetisyen Büşra Meral Beslenme Ve Diyet Merkezi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerde farklı özeliklere sahip olan birçok insanın ihtiyaç duyduğu hizmetledir. Hizmetlerimiz beslenme danışmanlığı alanında olup ihtiyacınıza ve taleplerinize yönelik olarak sunmaktayız.

Sunduğumuz hizmetlerden ilki sağlıklı kilo verme ve alma işlemidir. Kilo almak ve vermek bazı insanlar için çok kolay olabilir ancak kilo verirken ya da alırken ki beslenme durumunuz, kilo alma ve verme süreniz ve kaç kilo alıp verdiğiniz çok önemlidir. Çünkü çok kısa sürede yetersiz beslenme ile birlikte kilo vermek ya da almak çok tehlikelidir ve başka hastalıklara olanak sağlamaktadır. Kilo verirken vücut kitle endeksine de uygun şekilde kilo vermek oldukça önemlidir. Çünkü vücut kitle endeksi bizlerin sahip olması gereken kilonun belirlenmesini sağlayan yöntemdir.

Danışmalık merkezimizin bir diğer hizmeti ise kurumsal danışmalık hizmetidir. Kurumsal danışmanlık hizmetimiz ile birlikte bir firmanın çalışanlarına sunduğu yemeklerin belirlendiği hizmetimizdir. Bu hizmetimiz ile birlikte çalışanlarınıza sağlıklı yemekler sunarak onların hem sağlığını korur hem de memnuniyetini kazanabilirsiniz. Bu hizmetimizin avantajlarından birisi de sağlık nedeniyle oluşan iş kayıplarını azaltmasıdır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerden biriside online diyet hizmetidir. Kurumumuza gelemeyen kişiler için sunduğumuz bu hizmetimiz yüz yüze olan hizmetlerimizden herhangi bir farkı bulunamamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR